
Kao i u protekle dve sezone, najbolju Srpski biatlonac Milanko Petrović će i predstojeće takmiÄarske sezone voziti na vrhunskoj Fischer norijskoj skijaÅ¡koj opremi.
U ovoj olimpijskoj godini u kojoj se od Milanka dosta oÄekuje, u Fischer-u su prepoznali njegov kvalitet i kroz sponzorstvo mu omogućili da dodje do kvalitetnog seta skija i cipela. Saradnja sa Fischer-om se realizuje na obostrano zadovoljstvo, a sa njegovim boljim rezultatima oÄekuje se da ta saradnja bude joÅ¡ uspeÅ¡nija.
U utorak 29. oktobra 2013 Milanko Petrović sa trenerom Tihomirom Milosavljevićem zavrÅ¡ava pripreme na Pokljuki. Vraćaju se na kratko u Srbiju ali će ubrzo negde na sneg da odrade treninge u realnim zimskim uslovima i na taj naÄin spremno doÄekaju takmiÄarsku sezunu.
Â