
Na 40 km savrÅ¡eno ureÄ‘enih skijaÅ¡kih i snowboard staza na Jahorini u nedelju, 17. februara, zabeležen je broj od Äak 6.000 skijaÅ¡a Å¡to je nezapamćeno u istoriji ove planine. U fantastiÄnom planinskom ambijentu i zimskoj idili okupanoj suncem ovog vikenda uživali su i mnogobrojni Å¡etaÄi i ljubitelji prirode i Äistog planinskog vazduha.
Uspesi i dobri rezultati u Olimpijskom centru Jahorina nastavljaju da se nižu pa su već sredinom februara, prihodi premašili 5.600.000KM i time prevazišli prihode od cele prošle sezone, a od cele sezone 2017. su veći za gotovo 100 odsto.
Iz ovog centra se zahvaljuju svim posetiocima na ukazanom povjerenju i izražavaju zadovoljstvo Äinjenicom da je uloženi trud prilikom priprema i realizacije sezone itekako urodio plodom i kao konaÄan ishod podario ovom ski centru nove, zadovoljne goste.
FantastiÄno skijanje se nastavlja i dalje, sa 90 cm odliÄno pripremljenog snijega na svim ski stazama i kompletnim vertikalnim transportom koji je u pogonu, iz OC Jahorina pozivaju sve da i dalje uživaju u skijanju i februarskom suncu.
Olimpijski centar Jahorina je pripremio i brojna deÅ¡avanja, poput humanitarne trke „Podrži život" koja će se na stazi Poljice održati u nedelju, 24. februara sa poÄetkom u 11:30 Äasova, zatim veliki osmomartovski spektakl uz koncerte Dragane Mirković, Nikoline KovaÄ i Dejana Petrovića sa Big bendom koji će na Jahorinu privući sve ljubitelje dobrog provoda i zabave iz regiona.
Â