Strana 56 od 397 PrvaPrva ... 646545556575866106156 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 551 do 560 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #551
    Junior Member
    Datum registracije
    25.02.2006
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Svaka cast za slikice,stavite i od novih staza cim ih puste!!

  2. #552
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Slavili bratu rodjendan,pa malo kasnim...elem,stigo sam oko pola 11 na planinu,put prohodan 100 %. Snega koliko vam dusa hoce,na pojedinim mestima i po jedan metar. Radile su Suncana dolina i Konjarnik. Staze za razliku od juce (videh po Budinim slikama) nisu uopste peglane,hupsera mnogo,mozda cak i previse,na pojedinim delovima je bilo i leda. Bilo je oko 200 skijasa na stazama (mnogo klinaca),tako mi je rekao onaj lik u kucici . Jedina zamerka je vreme,nije bilo hladno -4,2 ponovo lik iz kucice,ali je bilo mnogo maglustine,celoga dana vidljivost 10-15 metara,znaci sranje. I na kraju,klinac,u punoj brzini mi predje preko obe skije . Posto nemam uticaj na vreme o tome necu ni da pricam,jedino sto su mogli je da ispeglaju staze,nisu ih dirali od juce,sve u svemu skijanje 2-3 na skali do 5. Vode i dalje nema.

  3. #553
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Jos nesto,planinu drze privatnici,a ne drzava. Burazeru dali decka 93. godiste da mu bude instruktor,fiskalni racun ne postoji,dobili smo priznanicu na kojoj nema ni pecata. I jos po nekim stvarima sam video (ne bih sad da ih iznosim) da je Stara planina u stvari privatna svojina. Sto kaze moj cale korumpirana gamad...

  4. #554
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  5. #555

  6. #556
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Trebalo bi 1. februara da idem u onaj novi hotel na staroj planini pa me interesuje jel bio vec neko i kakva su iskustva, jel ima tamo gde da se iznajmi oprema i dal je popravljeno ono sto je bilo sa strujom i vodom!!!
    Pozdrav


    ---
    I am here: http://maps.google.com/maps?ll=44.010857,20.907545

  7. #557
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Shusha Pogledati poruku
    Trebalo bi 1. februara da idem u onaj novi hotel na staroj planini pa me interesuje jel bio vec neko i kakva su iskustva, jel ima tamo gde da se iznajmi oprema i dal je popravljeno ono sto je bilo sa strujom i vodom!!!
    Pozdrav


    ---
    I am here: http://maps.google.com/maps?ll=44.010857,20.907545
    Auuu, niste bili pazljivi na casu... Hajdemo iz pocetka, hotel jos uvek ne radi, iskustva ljudi koji su bili posle nove godine (sto se tice hotela) su, blago receno, negativna. Sto se mene tice, ja sa porodicom vec tri godine iznajmljujem kucicu, moji tj. nasi utisci su vise nego pozitivni
    Na SP ima da se iznajmi oprema, ali moj savet je da sve lepo ponesete sa sobom. Narocito ako ste izbirljivi sto se tice skija i cipela. Govorim na osnovu iskustva od prosle godine.
    I na kraju, ne, voda jos nije sanirana Zao mi je!

  8. #558
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bitterman Pogledati poruku
    I na kraju,klinac,u punoj brzini mi predje preko obe skije
    auuu...nije valjda preko progressora....pa sta je bilo...jel ostecene skije ....pffff :o(((((((((((

  9. #559
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bitterman Pogledati poruku
    Jos nesto,planinu drze privatnici,a ne drzava. Burazeru dali decka 93. godiste da mu bude instruktor,fiskalni racun ne postoji,dobili smo priznanicu na kojoj nema ni pecata. I jos po nekim stvarima sam video (ne bih sad da ih iznosim) da je Stara planina u stvari privatna svojina. Sto kaze moj cale korumpirana gamad...
    Pa decko 93-ce godiste vec ima osamnaest godina... obicno mladje instruktore dodeljuju deci ili bas pocetnicima... Prosle godine svi instruktori su imali crvene jakne sa natpisom ski klub Midzor, da li se to promenili?
    A te druge stvari iznesi slobodno, zasto da ne... Da znamo cega da se pricuvamo

  10. #560
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2012
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    ja sam cula da hotel nastavlja sa radom sledece nedelje i to su super vesti!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •