Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
Prvo se kaze kako je Tornik fantastican,pa se onda naredja deset zamerki,koje totalno odudaraju od takve tvrdnje,pa se na kraju opet tvrdi da je fantastican.Meni samo upadaju u oci zamerke, koje daju ljudi koji mi lice kao da su retko kad bili na skijama,price o pripremljenosti staza,"pucanju"staza,hladnoci,previse tvrdoj podlozi,prijateljima koji su posle deset dana na skijama dobri skijasi,itd.Na Brezovici se ne mogu tacno setiti sta sam vozio,ali negde u to vreme sam imao RC COMPREX X, i neke k2,zaboravio sam oznaku,staze su tada normalno tabane,sem onog dela Lavljih vrata veoma strmog gde su uvek hupseri,koliko se secam onaj, ja mislim dvosed,nisam siguran,nikad nije radio sto ide na "Piribeg",jer su vetrovi gore bili snazni,pa cesto nije bilo snega i na stazi.Djoleta ne poznajem,kao i nikoga sa Brezovica,a da li su tabaci isli na rakiju,mozda, nemam pojma.
@heroes: pitanje za daske i konstatacija ratraka, Breze i rakije je za ovog Ski Manijaka sto je skijao Brezu 2006-2009 a Tornik mu smesan, ne za tebe