Vesti Alpsko skijanje - Dobar plasman Marka Stevovića na Svetskom juniorskom prvenstvu

Jasna, SVK | 05.03.2014. | Skijanje.rs
jasna2014640x2

Reprezentativac Srbije u alpskom skijanju Marko Stevović je zabeležio još jedan dobar plasman na Svetskom juniorskom prvenstvu koje se održava u  ski centru Jasna u Slovačkoj od 26.02. - 06.03.2014.

U trci slaloma u kategoriji do 18 godina Marko je zauzeo 11. mesto. U ukupnom plasmanu (kategorija do 21 godine) on je bio 43. od ukupno 144 takmičara na startu.

Dan ranije, Marko Stevović je osvojio 14. mesto u veleslalomu u kategoriji do 18 godina, odnosno 66. mesto u ukupnom plasmanu od 155 takmičara koji su startovali.

Naš drugi reprezentativac koji učestvuje na ovom prvenstvu Strahinja Stanišić u obe trke nije završio prvu vožnju...