Strana 78 od 398 PrvaPrva ... 2868767778798088128178 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 771 do 780 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #771
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    da li neko moze da mi kaze kakav je put od Svrljiga do Kalne? preporucuju mi da ne idem preko Nisa i Svrliga, vec preko Zajecara i Knjazevca

  2. #772
    Member SA7E avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Rossignol Viper SX
    Godina
    42
    Poruke
    31

    Podrazumevano Stara Planina

    Put je uglavnom los ima dosta udarnih rupa koje se ne vide po snegu , slabije se cisti i na par mesta zna da bude sneznih nanosa tako da je bolje da ides preko Knjazevac-Kalna relacije.

    Pozdrav i vidimo se gore





    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    da li neko moze da mi kaze kakav je put od Svrljiga do Kalne? preporucuju mi da ne idem preko Nisa i Svrliga, vec preko Zajecara i Knjazevca
    Izmenio/la Tadija_91; 27.02.2012 u 17:39.

  3. #773
    Boarder u pokushaju zlox avatar
    Datum registracije
    05.01.2009
    Lokacija
    Nish
    Skije / Bord
    Crazy Creek
    Godina
    41
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Put od Svrljiga do Kalne nije los ali nije ni najbolji, zavisi ko sta ocekuje. Deo tog puta je raskopan i skinut sloj asfalta (recimo 1-2km) i to par km po izlasku iz Svrljiga. Ima par lakat krivina koje umeju da budu nezgodne kad je snega/leda na njima ali stavis lance, a i vezane su krivine u razmaku od po 300m recimo, pa kad njih prodjes prakticno nemas vise loseg i nezgodnog puta. Ali ja licno vec 2 godine samo tuda idem jer dosta skracuje putovanje. Ne znam kakva je matematika tebi iz BG-a preko Zajecara, ali od Nisa i skretanja sa autoputa do recimo novog hotela na BZ imas oko 80km tim putem Svrljig Kalna. i po normalno ociscenom putu (sa malo snega i leda) treba manje od 90-120 min zavisi od tempa voznje
    Za pocetnike je svaka varijanta xtremni sport

  4. #774
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    iskreno, ne ide mi se preko zajecara. rodom sam iz istog i mislim da mi je duze i vremenski i po kilometrazi. dok stignem do zajecara, sticu cu i do nisa. od nisa do svrljiga nije los put, pada kada idem preko nisa imam vise iskusenja da stanem pored puta, prvo kod marjana,a onda i u kamiondzijama, ako se nesto nije promenilo u poslednjih par godina....

  5. #775
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zlox Pogledati poruku
    Put od Svrljiga do Kalne nije los ali nije ni najbolji, zavisi ko sta ocekuje. Deo tog puta je raskopan i skinut sloj asfalta (recimo 1-2km) i to par km po izlasku iz Svrljiga. Ima par lakat krivina koje umeju da budu nezgodne kad je snega/leda na njima ali stavis lance, a i vezane su krivine u razmaku od po 300m recimo, pa kad njih prodjes prakticno nemas vise loseg i nezgodnog puta. Ali ja licno vec 2 godine samo tuda idem jer dosta skracuje putovanje. Ne znam kakva je matematika tebi iz BG-a preko Zajecara, ali od Nisa i skretanja sa autoputa do recimo novog hotela na BZ imas oko 80km tim putem Svrljig Kalna. i po normalno ociscenom putu (sa malo snega i leda) treba manje od 90-120 min zavisi od tempa voznje

    mislis da ce mi lanci da tom delu puta, svrljig-kalna biti neophodni? lance naravno imam, ali mi se nesto ne stavljaju, radije bi bez njih, ako se moze

  6. #776
    Member SA7E avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Rossignol Viper SX
    Godina
    42
    Poruke
    31

    Podrazumevano Stara Planina

    Ako dolazis iz BG i neces preko Zajecara idi preko Sokobanje-Knjazevac-Kalna taj put je sasvim ok i lepa je voznja


    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    iskreno, ne ide mi se preko zajecara. rodom sam iz istog i mislim da mi je duze i vremenski i po kilometrazi. dok stignem do zajecara, sticu cu i do nisa. od nisa do svrljiga nije los put, pada kada idem preko nisa imam vise iskusenja da stanem pored puta, prvo kod marjana,a onda i u kamiondzijama, ako se nesto nije promenilo u poslednjih par godina....

  7. #777
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SA7E Pogledati poruku
    Ako dolazis iz BG i neces preko Zajecara idi preko Sokobanje-Knjazevac-Kalna taj put je sasvim ok i lepa je voznja
    e tim piutem nisam nikada isao. trebao bi na aleksinac da se iskljucim pa za sokobanju, pretpostavljam

  8. #778
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Put Pirot- Temska- Sugrin je ko staklo... Sve pohvale za PZP Zajecar, koje cisti Sugrin- Konjarnik... Put je prohodan: ociscen do asfalta, bacena je so i posipan rizlom... Staze fino sredjene sa par cm neutabanog snega... Veoma gusta magla i na konjarniku i suncanoj bez vetra... :-*

  9. #779
    Member SA7E avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Rossignol Viper SX
    Godina
    42
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Nije losh put, preko Aleksinca i onda prolazis Bovansko jezero itd itd... Srecan put pa se mozda sretnemo gore na stazi

    Poz


    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    e tim piutem nisam nikada isao. trebao bi na aleksinac da se iskljucim pa za sokobanju, pretpostavljam

  10. #780
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    idi preko knjazevca i stavi lance!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •