Strana 133 od 205 PrvaPrva ... 3383123131132133134135143183 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.321 do 1.330 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1321
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od salemfk Pogledati poruku
    sta znači pratnja odrasle osobe - Da ja moram da kupim ski pass i da se vozim sa njim na pokretnoj traci?
    Može i instruktor nemorate vi ako ne skijate/bordate
    ________
    Akole

  2. #1322
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od salemfk Pogledati poruku
    sta znači pratnja odrasle osobe - Da ja moram da kupim ski pass i da se vozim sa njim na pokretnoj traci?
    Može i instruktor ne morate Vi ako ne skijate/bordate
    Ja čak mislim (ne mogu da se setim) da nismo ni mogli da idemo u školicu (ograđen deo Ski Školica sa pokretnom trakom) sa decom već samo instruktori (Kopaonik).

    Uostalom tako malo dete nećete puštati samo da skija bez pratnje, zar ne?
    Svakako bi trebalo da dobije skipas besplatno jer na ulazu u školice ima SkiData možda naplate samo depozit.

    Zaključak ako dete ima besplatno skipas i platite neku od školica za decu tih par sati ima pratnju odrasle osobe-instruktora i ne treba vama skipas.
    ________
    Akole

  3. #1323
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2015
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od akole Pogledati poruku
    Zaključak ako dete ima besplatno skipas i platite neku od školica za decu tih par sati ima pratnju odrasle osobe-instruktora i ne treba vama skipas.
    Ovo je koristan info. Hvala.
    Inace skijam nego kada budem krenuo sa detetom, taj dan biće posvećen njemu, malo školica, pa onda zajedno igre na snegu i sl. Pa bi mi bilo bezveze da kupujem ski pass za sebe ako neću moći da odem ko covek na stazu. Jer će ono provoditi vreme tamo na traci.

    E sada da li za traku na ski centru Tornik treba ski pass za odraslu osobu? I da li je dozovoljen pristup odlaslima koji nisu instruktori?
    Evo na slici mi se cini da kao da postoji onaj deo za cekiranje ski pass-a na ulazu?

  4. #1324
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Ako se ne otopi ide tamo možda već sledeće nedelje
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  5. #1325
    Junior Member
    Datum registracije
    06.02.2015
    Godina
    46
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    @salemfk: Na tom ulazu postoji deo za čekiranje, i verovatno je u funkciji, tj. meni se otvarao ali sam u rukavu imao ski-pass pa kontam da se otvarao zbog toga . Danas sam sa devojkom proveo sat-dva na toj traci, pošto je devojka prvi put danas stala na skije pa nam se ta traka sa mini stazom činila idealnom za početak. Inače, pored nas bilo je još odraslih na toj stazi, a bilo je i dece od kojih su neki bili sa roditeljima a neki sa instruktorima. A da, ne znam zbog čega ali prilikom prvog ulaska na traku onaj čuvar me je i pitao da li oboje imamo ski-pass.

    Što se tiče stanja staza i predviđanja za vikend (neko gore je pitao), meni se čini da će uz redovno dodavanje veštaka izdržati do nedelje, a danas su bile odlične. Kad je devojka sela da odmori posle podne ja sam po nekoliko puta sišao čigotom i zmajevcem. Ne znam kakve su ove staze inače pošto sam danas bio prvi dan ovde, ali rekao bih da je čigota je bila malo "istrošena" a ipak i dalje više nego dovoljno dobra, a za zmajevac bih rekao da je bio odličan i skoro potpuno ravan osim onog kratkog dela na kraju gde mu se uliva tornik staza, gde je bio otprilike isti kao čigota. U svakom slučaju ostajem ovde do nedelje a izgleda da mi se smeše još tri dana lepa za skijanje

    PS. pošto mi je ovo prvi post ovde, iskoristio bih priliku da se svima (macak011, HEROES, Ledeni Finac...) zahvalim za više nego korisne prethodne komentare, pošto sam ih sve pročitao pre nego što smo se devojka i ja odlučili da dodjemo ovde.

  6. #1326
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Bila sam na Torniku jedanput međutim bilo je magle i bila sam pod nekim stresom velikim ne znam šta mi bi, a da li sa dna Tornika tj. Zmajevca može da se izađe tamo na početak Čigote?
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  7. #1327
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Moze, ima ski put sa dna Zmajevca, izlazi na vrh parkinga, odnosno pocetak Pome. Poslednjih 20tak metara moras da veslas ali to nije problem za skijasa u kondiciji, jel..?

  8. #1328
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    M20tak metara moras da veslas ali to nije problem za skijasa u kondiciji, jel..?
    Naravno da nije!
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #1329
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Moze i bez veslanja ako raspalis spust sa pola Zmajevca

  10. #1330
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Ne skijam baš dobro, imam dobre veslačke tehnike, a što se kondicije tiče, ove sezone baš i ne mogu da se pohvalim ...
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •