Strana 43 od 47 PrvaPrva ... 334142434445 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 421 do 430 od 463

Tema: Ski jakne

  1. #421
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Zuba1970 Pogledati poruku
    https://www.sportvision.rs/jakna/697...rilliant-jkt-m

    Znam da se obicno kupuju ove uslovno receno drecavije boje. Pa me interesuje da nije ovo previse svetlo i zbog prljanja to jest kasnije pranja (odrzavanja jakne).
    Moja ćerka ima neon zelenu jaknu, i ove godine na sedežnici na Kopu je zaradila gomilu nekih fleka, odakle i šta curi pojma nemam . Obzirom da je to jakna samo za skijanje još uvek je nisam prala i pokušala da skinem fleke jer mislim da nije baš pametno da je perem posle svakog skijanja ( ide često na dnevne varijante). Ja sam joj iskusno kupila i bele pantalone koje se još uvek ne usuđuje da obuče baš iz razloga koji je naveo @Stekan, tako da i dalje nosi samo crne na kojima verovatno ima fleka ali se ne vide. Sa svim bojama osim crne postoji uvek rizik da se na skijanju isfleka odeća.

  2. #422
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Hvala vam na odgovorima. Ovo pitanje sam postavio posto me obicno nerviraju fleke na odeci i ako mi se ova boja dopada. A sto se tice velicine meni odgovara M na mojih 1.79cm i 70-ak kila. Sto se tice pantalona samo crne za sada.

  3. #423
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Pomiri se s tim da sa žičare često kaplje ulje i može da se desi da isfleka odeću. Da znaš da se ne nerviraš ako se desi. Iskustva, doduše, kažu da su neki uspeli da uklone te fleke, moguće je oprati, verovatno zavisi i od materijala.

  4. #424
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Samo da javim da sam na kraju kupio crnu jaknu.

  5. #425
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

  6. #426
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lexinho021 Pogledati poruku
    Vredi ako su navedene karakteristike tačne, ali ja nešto nisam ubeđen. Za početak nije naveden podatak za breathabilty (prodišnost) iako piše da jakna ima tu osobinu.

    Osim toga ne nalazim poentu u tim oznakama koje treba da imitiraju miltary look, osim ako čovek nije navijač Rada. No to je već stvar ukusa.

  7. #427
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Te prisivke na ramenima manje vise, vise mi je upalo u oko zbog gtx 20k membrane

  8. #428
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ove godine sam iskoristio veliko snizenje (-60%) kom sam bio u prilici da prisustvujem i nakon skoro 10god, presao s Salomona na Descente, set jakna i hlace 20k/20k sam pazario. Iskreno, jedva cekam ski sezonu da vidim da li Descente opravda ime (a i cjenu).
    History is made by those who dare to break the rules.

  9. #429
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Vredi ako su navedene karakteristike tačne, ali ja nešto nisam ubeđen. Za početak nije naveden podatak za breathabilty (prodišnost) iako piše da jakna ima tu osobinu.
    Izasao je novi model na tom istom sajtu gde je naveden breathability nivo R.E.T 6. Zna li neko da li je to ok za skijanje? Trazim ski jaknu u rangu oko 200e pa gledam sta je best buy, a da ima sto bolju membranu i disljivost

  10. #430
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lexinho021 Pogledati poruku
    Izasao je novi model na tom istom sajtu gde je naveden breathability nivo R.E.T 6. Zna li neko da li je to ok za skijanje? Trazim ski jaknu u rangu oko 200e pa gledam sta je best buy, a da ima sto bolju membranu i disljivost
    Ne uspevam da odgonetnem šta je R.E.T. 6, ali na sajtu Decathlona vidim Quechua jaknu koja ima tu karakteristiku. S obzirom da kečua nije baš top-marka, i da jakna nije skupa (80-85E) ne bih rekao da je to bogznakakva karakteristika. Ali ja i ne mislim da su za skijanje potrebne vrhunske karakteristike, ako nije turno skijanje u pitanju. Pa ako ti nešto znači, nemoj da te ovo obeshrabri.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •