Strana 1 od 45 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 443

Tema: ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    29
    Poruke
    5

    Exclamation ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

    E ovako treba mi pomoc od iskusnih.Kupio sam skije Kastle Vagoue,sa vezovima tyrola free flex za 50e.Da li se to isplati?Ili sam se za..Uz to sam i dobijo neke pancerice.E sad odozdo na skijama ima po 3 ogrebotine,dubljine po 1 mm.Da li ce to da usporava skije ili ne..?I da li sam se zajeb...??Molim vas da odg.Unapred hvala.

  2. #2
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    @squer; zao mi je ali mislim da tebi pomoc vise nije potrebna;ti si vec pazarijo i sto bi nas narodo rek'o 'ucinjenom poslu nema mane'.
    na pitanje da li si se zajeb. ne mogu da ti odgovorim; ako si ih kupijo da budes u retro fazonu onda nisi; model je iz 'srednjeg vijeka' skijaskog sporta i sigurno ces sa njima da skreces paznju publike
    a ako si ih kupijo da se ozbiljnije (pocnes) baviti skijanjem onda mislim da je bilo greota dati 50 evra. ali posto ne znam kakve i koliko stare pancerice si dobijo uz njih i da li ti odgovaraju, ne mogu da kazem sa sigurnoscu, da je zajeb bio 100%.
    S obizirom na starost tih skija je par ogrebotina od par milimetara dubine totalno irelevantna pojedinost. ogrebotine ce sigurno da uticu na performanse tvoji skija, ali to se lako rijesva popunjavanjem rupa voskom, peglanjem i mazanjem skija. drugi put ti savjetujem da ako nisi siguran u ispravnost kupovine prvo postavis pitanje na ovom ili slicnom forumu. Laku noc!
    ps
    predlazem moderatoru da otvori jedan sticky topic pod nazivom 'ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine'
    Izmenio/la Sapa; 18.12.2010 u 00:32.

  3. #3
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od squer Pogledati poruku
    Uz to sam i dobijo neke pancerice.
    Znao sam ko će se javiti da odgovori...

  4. #4
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Znao sam ko će se javiti da odgovori...
    a mozda da pocnes da zaradjujes pare sa tim tvojim talentom; vidovitost je unosan bizmis

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    29
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    ok ali gde da nadjem vosak dali moze od svece ili se kupuje?

  6. #6

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    17.03.2010
    Godina
    62
    Poruke
    31

    Podrazumevano malo pismenije molim

    Uvažavam stil pisanja i riječnik učesnika,kao i omaške u pisanju na forumu,ali molim administratora da interveniše na očiglednim gramatičkim greškama u tekstovima,jer od "bijo" i "radijo" ne mogu da pratim ,inače, korektno stručno mišljenje pisca teksta.
    Hvala!

  8. #8
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    @Branko: Drug Sapa je državljanin jedne daleke i drogama prijateljske zemlje (nije ni čudo kad žive pod morem). Prva posljedica toga je što na njegovoj tastaturi nema šđčćž slova, ali imaju neka koja nama ne trebaju. Drugo, on je, kao i drugi na ovom forumu, veliki šaldžija (ljubitelj šalova), tako da mu nije cilj da pokazuje gramatičku pismenost stečenu u vrijeme dok su nastavnici bili školovani i motivisani, a jezik se zvao srpskohrvatski-hrvatskosrpski tamo gdje smo on i ja odrastali. On se svjesno uklapa u današnje trendove savremenog, njemu geografski udaljenog balkanskog okruženja, gdje se često može čuti rečenica tipa: "Fala ti puno, baš mi je to hvalilo!" (oni kojima u ovoj rečenici nema ništa čudno, neka ponovo upišu osnovnu školu, ali kod drugih nastavnika).

    @Sapa: A, jesam li dobro ovo sroko (jel se tako rekne?). Treb'o sam u advokate.
    Izmenio/la stekan; 18.12.2010 u 14:12.

  9. #9
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od branko61 Pogledati poruku
    Uvažavam stil pisanja i riječnik učesnika,kao i omaške u pisanju na forumu,ali molim administratora da interveniše na očiglednim gramatičkim greškama u tekstovima,jer od "bijo" i "radijo" ne mogu da pratim ,inače, korektno stručno mišljenje pisca teksta.
    Hvala!
    bijo si u pravu! . ne kaze se radijo nego radio! elementarna gramatika. oprosti mi jako brzo tipkam, a mozda sam i polupismen;
    ps
    preporuka za moderatora da okaci jos jedan sticky; 'gramaticka pravila', pa da ne mora jadan da preuzme ulogu recenzenta svakog moguceg posta. ps. necu ovu temu vise da trujem offtopicarenjem

    @squer; skije nisu toliko retro koliko sam ocekiv'o; (ocekivao sam jako stari sexy florescentni model iz ranih 90tih); ovaj je ipak sa pocetka 2000tih, dakle siguno star 10tak godina. Cipele ne znajem; ali i one su neki model iz kasnih 90tih ranih 2000tih; mozda za sve skupa 50e i nije previse;
    ako nemas iskustva sa svecama i voskovima nemoj to da radis sam, nego odnesi ipak serviseru da ti popuni te rupe, eventualno naostri kantne i OBAVEZNO provjeri vezove! znam da je sve skupo i ljudima se ne daju pare za 'luksuz', ali vezovi znace sigurnost na skijanju. odnesi u neki servis!!! (evo cujem po beogradu to rade za 10-15 evra)
    Izmenio/la Sapa; 18.12.2010 u 14:23.

  10. #10
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    He, he, vidim da smo srokavali u isto vrijeme.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •