Rezultati 1 do 10 od 130

Tema: GoPro kupovina!!!

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Hvala na sugestijama, deluje zaista ok Usput sam našla na ebay-u još džabaniju kineksu verziju ( SJ9000) koja dolazi u kompletu sa svom pratećom opremom.
    https://www.ebay.com/itm/SJ9000-4K-U...ZBgVCuw2IFUnMg

    Kako vam se čini, ili ipak da ne rizikujem?

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od neo031 Pogledati poruku
    Hvala na sugestijama, deluje zaista ok Usput sam našla na ebay-u još džabaniju kineksu verziju ( SJ9000) koja dolazi u kompletu sa svom pratećom opremom.
    https://www.ebay.com/itm/SJ9000-4K-U...ZBgVCuw2IFUnMg

    Kako vam se čini, ili ipak da ne rizikujem?
    Ako misliš da je to kamera firme SJCAM koja ima i one modele sj4000 i sj 5000, to nije to. Ta firma uopšte nema model sj9000 u ponudi. Ovo je neka kamerica koju pravi ko zna koja kineska fabrika/šupa i ta cena je adekvatna onome što zovemo mačka u džaku. 1500 dinara (15usd) je cena bez daljinskog a kakvog je kvaliteta sama kamerica i snimci koje pravi, to ces saznati samo kad ti stigne i kad je isprobaš. 99% sam siguran da ne može da napravi snimak kao eken, a naročito kao yi kamerica (koje koštaju duplo ili tri puta više ali opet daleko jeftinije nego neki gopro model). Možeš da rizikuje sa tih 15 dolara ako možeš da ih prežališ u slučaju da ne ispadne sve kako si zamislila pa onda da moraš da naručiš neku "krštenu" kamericu.
    Specifikacije ti ne znače ništa, to što piše je samo slovo na papiru (ili monitoru ).

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •