Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 105

Tema: Krvavec - Skibus ski vikendi

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    25.12.2010
    Skije / Bord
    Head super shape magnum 163, atomic sugar daddy 183
    Godina
    41
    Poruke
    44

    Podrazumevano Krvavec - Skibus ski vikendi

    Pozdrav,
    da pitam ide li jos neko na skijanje u ovom periodu? Sta mislite kako li ce vreme biti. Meni deluje da je tamo magla non stop :(

  2. #2
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od graovic Pogledati poruku
    Pozdrav,
    da pitam ide li jos neko na skijanje u ovom periodu? Sta mislite kako li ce vreme biti. Meni deluje da je tamo magla non stop :(
    Pa o ćemu ti prićaš??

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    25.12.2010
    Skije / Bord
    Head super shape magnum 163, atomic sugar daddy 183
    Godina
    41
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Pa o ćemu ti prićaš??
    Deluje mi kao da je zadnjih 10 dana non stop neka magla, nisam video ni jednom na live webcam-u vedro vremen

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Ja sam bio na Krvavcu prosle godine

    Nazalost, magla isto, sneg napadao tokom noci pola metra, i padao i dalje, tako da smo na skijalistu bila nas desetak ukupno. Ove godine opet idemo i spavamo 7/8 januar u hotelu http://www.hotel-silvester.com/uk/index.php pa nastavljamo za Solden .
    PS: Najneinventnije pitanje je-" Kakvo vreme ce biti 8. januara?" Ko moze da ti to kaze, i ako neko moze onda moze vremenska prognoza

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    56
    Poruke
    13

    Podrazumevano Jel Bio neko 2-4.januar

    Ako je neko bio 2-4. neka napise neko slovo, kako je bilo kavi su utisci

  6. #6
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Ja bih tamo za Sretenje otišla! Mislim da je ponuda skibusa dobra, a i hotel je sa bazenom te to ne bi valjalo propustiti.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  7. #7
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    Ja bih tamo za Sretenje otišla! Mislim da je ponuda skibusa dobra, a i hotel je sa bazenom te to ne bi valjalo propustiti.
    Bazen znači imate u termama Snovik, što je najmanje 30-45 minuta od donje postaje gondole...samo toliko da znate....ali su terme nove i dosta dobro sređene...

  8. #8
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Znam, ali to je ok, jer ipak posle celog dana skijanja i saune neke diskoteke i kafići je stvarno previše, blejaža po sobama je zakon (ja sam u tome apsolutni ŠAMPION). Samo alkohol moramo da nosimo sa sobom, hehe i to sam pitala!!! Evo i dokaza da i tamo može da bude sunčano: http://www.snow-forecast.com/resorts/Krvavec/6day/mid
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #9
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Isao sam preko Ski busa 7-9.jan na Krvavec. Nazalost vreme je bilo ocajno, magla, susnezica, mekan sneg. Slovenci su dali sve od sebe da srede staze, koje su bile sasvim dobro uredjene za tadasnje vremenske uslove. Kada je lepo vreme, Krvavec je sasvim ok. Strme i relativno siroke staze, nekoliko kafica na stazi...
    Terme Snovik razbijaju . Super su sredjene, imaju sjajan bazen sa vodom od 36-40c koji je ukljucen u cenu, apartmani su moderni, čisti, topli. Dorucak je 5e a vecera 7e tako da savetujem da to uplatite, jer je hrana fenomenalna. Malo dalje od apartmana, nekih 500m je selo u kome ima fin restoran. Nas 10 je popilo ukupno 20 pića (15 piva, koka kola, 2 rakije i viski) i racun je bio neverovatnih 35 evra. Čak smo od gazde dobili gratis orahovaču. Strahopoštovanje! Tako da ako hoćete, možete da ne uplatite jednu večeru u termama i odete u restoran, videli smo po parkingu da je restoran na glasu, a cene sasvim pristojne.

  10. #10
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    to sto su Terme 40 min od gondole, realno nije problem jer vas Skibus vozi do tamo. Taman dremka u povratku
    Alkohol kupite u Kamniku, jer blizu Termi nema prodavnica, ali to ce vam vodič oblasniti...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •