Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 42

Tema: Ski pas-ovde ili u Borovecu

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    16.01.2008
    Skije / Bord
    volkl
    Godina
    57
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Ostavi sam link nekoliko postova iznad na kome su osim cene ski pasa date i cene izdavanja opreme. U Borovcu je moguce iznajmiti opremu i jeftinije, ali se mora obratiti paznja da ti u nekom malom ski servisu ne uvale neki krs od skija.

  2. #22
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bancho Pogledati poruku
    Ostavi sam link nekoliko postova iznad na kome su osim cene ski pasa date i cene izdavanja opreme. U Borovcu je moguce iznajmiti opremu i jeftinije, ali se mora obratiti paznja da ti u nekom malom ski servisu ne uvale neki krs od skija.
    Videla sam to... Ispada onda ski pas i oprema preko 200 evra. Ono sto meni nije jasno je sto u jednoj agenciji ski pas, cipele i stapovi kostaju 185 evra (skije nemaju u ponudi) a preko druge je 180 evra cela oprema i ski pas

  3. #23
    Member
    Datum registracije
    16.01.2008
    Skije / Bord
    volkl
    Godina
    57
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Sve zavisi od toga sa kim subagent agencije ima dil u Borovcu. Ja imam svoju opremu i uvek je nosim sa sobom. Moje prijatelji su iznajmili opremu pre 3 godine u nekom manjem ski servisu i bili su zadovoljni, ali su oni iskusniji skijasi tako da ih nije lako zavrnuti. Prosle godine su kumovi uzeli u agenciji full ski pass (sa opremom) i dobili su neko groblje od opreme, ali na moju intervenciju kod Bugara (koja nije bila nimalo tiha) zamenili su im opremu i dobili su sasvim zadovoljavajucu opremu.

  4. #24
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Ja sam prosle godine uzeo samo pass u agenciji, a nosio svoju opremu. Za iznajmljivanje bih preporucio objekat/servis koji se nalazi u zgradi gondole jer su imali novu opremu za najam. To je mozda najbolja kombinacija jer ipak ne uzimas nista na nevidjeno.

  5. #25
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Sad sam zvala opet tu agenciju koja navodno nije imala skije u ponudi i kazu da ima, javio mi se drugi agent. Strasno. Tako da cemo najverovatnije uzeti sve preko agencije, kao i prosle godine. Inace prosle godine kad smo uzeli sve komplet(ski pas i opremu) isli smo u Borosport po nju(tu su nas uputili iz agencije) i bili zadovoljni(mada mi smo pocetnici-tad prvi put stali na skije, pa nas i nije bilo tesko zadovoljiti), sem sto sam imala problema sa cevanicom pa jedan dan nisam mogla da skijam ali verujem da to nije do opreme vec verovatno do pritiska koji bi mi pravila bilo koja cipela. I evo jos uvek nisam pametna kako to da resim:( Doktor tamo mi je stavio neki flaster koji je prebacio tezinu na gornji deo noge al ga ne pitah sta je to... Moracu kad stignem da odem u Rilu i pitam ga

  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    56
    Poruke
    13

    Podrazumevano sveže informacije

    Bejah na Borovec prvi put sada za Novaka . Prvo tehnički podaci:
    nažalost išao sam na 4 dana pa nisam upamto cenu ski pasa za 6 dana odnosno duže ali koliko se sećam na duže i nema neka ponuda, imaju oni neke svoje fore:
    kao prvo kurs je 1Euro je 1.91 lev, negde 1,92 ali nege i 1,57. obrati pažnju na menječnice, negde rade 24h ali je zato kurs loš.
    Ski pass:
    1/2 dnevni 28 lev, nema prepodne,nego od 12h. Problem takođe što neće da ti prodaju unapred, nego od 11.45, a tada je već gužva za blagajnu i ulaz na gondolu.
    1 dnevni 55 lev. možeš da uzmeš i nešto jeftinije ali tada ne možeš da voziš mislim Yablanica expres. Lepe staze ali loše urađene.
    3 dnevni 155 lev. meni se nije isplatilo jer
    1/2 dnevni za viken (subota, nedelja) je 18 lev
    1 dnevni za vikend 35 lev. To možda nije slučajno zato što je veća gužva i svuda više čekaš.
    Tako što se tiče ski pasa ne žuri, kupi na licu mesta kada proceniš šta hoćeš i šta ti odgovara
    Najjači utisak je slabo rade staze, što sam već čuo. Od 31.12-4.1. su non stop imaLI NOVOG SNEGA KOJI PADA ali ga nisu tabali.
    Staze su dobro postavljene, i dobre su , nije mi jasno odakle toliko kamenčića po njima. Vrlo neprijtno za vožnju, to nisu stene ili kameni blokovi, preko kojih voziš, ali su kamenčići koji prave vro neprijatan zvuk i osećej pod skijama, i koji ne prave veliku štetu na plohi. Ali na tim deonicama, a ima ih, vozim u grču.
    Staze mogu biti mnogo bolje urađene.
    Rentanje je jeftinije nego na Kopu,
    za počnike je sve jedno, za nekog ko zna da skija već je problem da dobije pristojnu skiju, ili da plaća extra cenu.
    Veoma upadljivo u odnosu na Kop. na sve strane toaleti. Od običnih montažnih baraka na skoro svakoj stazi, do luxuznih zidanih tolleta, sa papirom, ubrusima, spunom za FReE ili 1 lev. Off topic - na Kopu mislim da još uvek ne postoji ni jedan.
    Preporuka mimo skijanja.
    U hotelu Rila, bazen i džakuzi od 9 do 21h je 6 lev, sauna i tursko kupatilo 10 lev. dobijate peškire, kasetu za stvari, i ne prave problem aku uđete i u ski cipelama. Ostale usluge su na nivou hotela ssa 4-5 zvezdica, tko da ne preporučujem piće na šanku i provod po clabing prostorima koji su baždareni za Engleze i Ruse kojih ima u ogromnim količinama.
    ITD.....
    ako neko želi da sazna još neke moje utiske onda private mail ili 064/2249554

    Bane
    Na kraju se izvinjavam na Off topicu teme. Ali smatram da možda nekom bude od koristi

  7. #27
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Hvala za detaljan izvestaj

    Bila sam ja dva puta tamo, jednom za NG i jednom u februaru. To sot za staze kazes stoji, verovatno tad nije bilo ni nocnog skijanja, al to je zato sto je tek pocetak sezone. Kasnije sve osposobe. A ti kamencici o kojima pricas... Doduse mi smo skijali na onim najlaksim stazama, samo na jednu zelenu nas je odveo instruktor i tu smo se svi poubijali, uglavnom bas zbog tih kamencica i nekih izraslina po odredjenim delovima staze
    Inace ujutru i uvece redovno idu sa nekom masinerijom i tabaju sneg a onaj zaledjeni otapaju...

  8. #28
    Junior Member
    Datum registracije
    04.04.2008
    Godina
    45
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Cene od 17.01.2009:
    Ski pas za 6 dana je 286lv. Skije, pancerice i stapovi za 6 dana mogu da se nadju za 100lv, dok je ski skola u grupi dosta, za 3 dana 100lv, za 6 dana 160lv (ovo je ubedljivo najjeftinije, cena ide i do 270lv za ski skolu u grupi, za opermu oko 210lv). Ukoliko nekome treba komplet, skola, oprema i ski pas mislim da bi bilo pametnije uzeti u agenciji jer nude ceo komplet za 230Eur (446lv), a ta cena sa svim popustima ne moze ni blizu da se nadje na samom borovecu...

    PS> od 23.01 snega skoro i da nema...

    Pozdrav, Ivan.

  9. #29
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gewra Pogledati poruku
    Cene od 17.01.2009:
    Ski pas za 6 dana je 286lv. Skije, pancerice i stapovi za 6 dana mogu da se nadju za 100lv, dok je ski skola u grupi dosta, za 3 dana 100lv, za 6 dana 160lv (ovo je ubedljivo najjeftinije, cena ide i do 270lv za ski skolu u grupi, za opermu oko 210lv). Ukoliko nekome treba komplet, skola, oprema i ski pas mislim da bi bilo pametnije uzeti u agenciji jer nude ceo komplet za 230Eur (446lv), a ta cena sa svim popustima ne moze ni blizu da se nadje na samom borovecu...

    PS> od 23.01 snega skoro i da nema...

    Pozdrav, Ivan.
    Hvala

    Uplatili smo ceo paket u agenciji(bez skole skijanja)-a85 evra. I nadamo se da ce od 21.2 opet biti snega:(

  10. #30
    Borovec
    Guest

    Podrazumevano

    Borovec skipass cene kod nas prosecne:
    ski pass+box za opremu 153eur - Odrasli
    103 eur za decu 8-12god

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •