Strana 10 od 19 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 182

Tema: Pitanje u vezi ski-pasa i opreme

  1. #91
    Member
    Datum registracije
    03.01.2012
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    52
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    I ja sam svoje ski pass prodao zadnji dan posto sam ranije zavrsio sa skijanjem oko 13h po 20 lev. To ispadne 15 lev posto kupac kad vrati uzme 5 lev.

  2. #92
    Junior Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Postovani,
    ove godine prvi put odlazim sa porodicom u Bansko. Skipass i opremu cu uzeti na licu mesta. Na ovom forumu sam video nekoliko preporuka za Toshketa Blagoeva (toshko71@yahoo.com), juce sam coveka kontaktirao, odmah je odgovorio. Cene za usluge koje mene zanimaju su odlicne, pa me zanima da li je neko rentirao opremu kod njega tokom ove sezone, da li je bilo problema, da li je pouzdan, da li je njegova rental firma na dobrom mestu, i sl.
    Hvala unapred na pomoci!

  3. #93
    Member
    Datum registracije
    30.12.2011
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Ne rentiras kod njega, on radi za tur org koja ti izda vaucer i javljas se na gondoli u depo br 2 gde iznajmljujes opremu, pouzdan 100 %, usluzan 100%, korektan 100%

  4. #94
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Imam broj tel od našeg čoveka koji tamo radi kao instruktor više godina unazad (ove godine su kod njega na časove išle moja ćera i njena drugarica - zadovoljni smo). Preko njega možeš da rentiraš svu potrebnu opremu, i može da ti obezbedi ski pass po boljoj ceni od zvanične. Naravno sve je 100% sigurno. Rekao nam je da se javimo u depo 2, i da se pozovemo na njega. Dali su nam svu potrebnu opremu (za klince) bez lične karte i depozita, poslednji dan smo sve vratili, platili rentu i to je to. Ukoliko ti bude trebao kontakt pustiću ti njegov broj na PP. Pozdrav

  5. #95
    Member
    Datum registracije
    22.02.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bancci Pogledati poruku
    Postovani,
    ove godine prvi put odlazim sa porodicom u Bansko. Skipass i opremu cu uzeti na licu mesta. Na ovom forumu sam video nekoliko preporuka za Toshketa Blagoeva (toshko71@yahoo.com), juce sam coveka kontaktirao, odmah je odgovorio. Cene za usluge koje mene zanimaju su odlicne, pa me zanima da li je neko rentirao opremu kod njega tokom ove sezone, da li je bilo problema, da li je pouzdan, da li je njegova rental firma na dobrom mestu, i sl.
    Hvala unapred na pomoci!
    Pre 2 nedelje, a i prošle sezone. Problema nije bilo. Pouzdan je. Opremu uzimaš (i ostavljaš u međuvremenu) u zgradi same gondole.

  6. #96
    Junior Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Dejane, Vladimire, Osensei - hvala Vam puno na odgovorima!

  7. #97
    Junior Member
    Datum registracije
    12.02.2013
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    molim vas i meni kontakt telefon

  8. #98
    Junior Member
    Datum registracije
    12.02.2013
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    volela bih da nasim ljudima ostavim pare za ski ucitelja, koliko ste placali za dva deteta?

  9. #99
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Jedan čas individualnog rada sa detetom je 20 e (po detetu). Čas nije jeftin, ali računajte na to da će dete da provlači na žicu bez ski pasa ili uz neku minimanu nadoknadu (svi ostali traže da se kupi ski pas za dete).

  10. #100
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2013
    Godina
    38
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Vidim da ste dobro upuceni u rad Tosketa, pa bih vas pitao jel taj ski pas kupljen kod njega potpuno validan, tj ako uzimate za 6 i vise dana da li ima vasa slika na njemu posto sam cuo da se to inace radi? Takodje me zanima i kategorija skija koje se mogu uzeti kod njega, da li to menja cenu i koliko ako je menja? I na kraju, da li je i prevoz gondolom uracunat u cenu ski pasa? Hvala unapred

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •