Rezultati 1 do 10 od 38

Tema: Nordica Dobermann Spitfire EVO EDT

Hibridni pregled

  1. #1
    Senior Member magic avatar
    Datum registracije
    11.12.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Blizard Magnum/Brahma
    Godina
    54
    Poruke
    102

    Podrazumevano

    @ svesifre he, he, nije moj snimak ali je jako slicno mom skijanju, ja jos samo malo vise pumpam u zavojima. A staza je bila jos tvrdja i brza tog dana kada sam vozio Spitfire jer je bilo -14. Inace i moj speed test je upravo odande gde je ovaj momak pravio pauzu, samo sto se ja skroz skupim.

    A da ti iskreno kazem i sam se iznenadio ponudom za demo, nije to bas ni ovde uobicajeno, nisam trazio skije vec nakon kupovine novih skija za zenu (Nordica Belle to Belle), njoj i meni novih cipela (btw uzeo sam sebi Nordica Hell and Back F2) ljudi su mi sami ponudili skije za vikend, sto ja naravno nisam mogao da im odbijem . Videli ljudi krenulo me pa verovatno vele bice tu jos posla ...

    Kad vec pomenuh zenine Bell to Belle, ja (genije) joj kupio pre 6 godina Volkl Attiva S5 - zenska verzija AC3 . Skija ona dobro ali nije jos ni blizu prisla limitu skije pa sam odlucio da prestanem da je mucim.

    Kada sam je na kraju prvog dana pitao kako je, samo je rekla . Pusticu je da joj malo legnu pa cu zajedno sa njom da napisem recenziju i za njih za nase lepse polovine

  2. #2
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od magic Pogledati poruku
    ... za zenu (Nordica Belle to Belle), njoj i meni novih cipela (btw uzeo sam sebi Nordica Hell and Back F2)...

    ...recenziju i za njih za nase lepse polovine
    Kada sam citao odma sam rekao "a recenzija za Belle to Belle", no vidim da se sprema, a iz razloga sto ih posmatram vec neko vreme za zenski clan mog tima, mada bi dobro dosla uporedba sa unknow legend.
    Sto se tice cipela moj glas za izbor u odnosu na firearrow cipela.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •