Strana 563 od 692 PrvaPrva ... 63463513553561562563564565573613663 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.621 do 5.630 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5621
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    11. i 12. PlanetBike (nije jos potvrdjeno)
    18. i 19. Beosport

    Mislim da pravi i Markoni, ali nisam siguran ni kad, ni da li ce ga uopste biti.

  2. #5622
    Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od WhitePeaks Pogledati poruku
    ...I ako neko može malo više da mi kaže o tome, kako funkcioniše itd...
    Na licu mesta, obicno uz licnu kartu, uzimaju se daske koje su ponudjene na testu. Test je 30-60 min, zavisno od dogovora sa izlagacima.
    Shtandovi su obicno u centru na platou ispod Granda, kod Rtnja ili na Jarmu.
    Isprati vesti, najbolje na InfoKop-u..jednom prilikom je bilo unapred on-line zakazivanje termina (ne secam se ko je bio izlagac).
    Ja sam pre 2-3 godine probao nekoliko modela od razlicitih proizvodjaca.
    Odlicna prilika da se u praksi probaju modeli, o kojima se teoretski zna, i donese preliminarna odluka o kupovini.

  3. #5623
    Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od WhitePeaks Pogledati poruku
    Da li neko zna kada su u martu ski-testovi?
    Evo ga Beosport (Atomic i Salomon), 11. i 12. marta:
    http://www.skijanje.rs/vesti/kopaoni.../#!prettyPhoto

  4. #5624
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    PlanetBike potvrdio test takodje 11. i 12. Mart

  5. #5625
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano

    Bili smo na Kopu 17-19. februara. Novost koja je bila najavljena na prodajnim mestima skipasa je da se za svaki ski pas slikate. Cak i za dvodnevni-
    Mi smo na Kop stigli petak rano ujutru oko 10h i odseli smo u Konacima. Vec u pola 11 otisli smo da kupimo 3 dnevni skipass i covek me zaustavi na parkingu sav unezveren.-Pita da li nam treba skipas koji vazi do nedelje. Nama tacno toliko treba. Kazem da cemo ipak kupiti na zvanicnom mestu i da ne znam da li je vazeci taj njegov skipas i krenem dalje...a onda krajickom oka vidim da je pored kola u kome je zena u gipsu-noga polomljena sa dvoje dece. Vidi da se dvoumim i kaze-Evo ti sva 3 skipassa za 10 000. Sazaljivo uzmemo skipasove i ne znajuci da li vaze, ni da li su muski, zenski ili deciji-jer nikad tako nisam kupio skipas pa se nisam ni setio da to pogledam.
    Prvi test bio je na Karamanu i svo troje prodjemo...sledece sto smo razmisljali je: -Koliko vazi!!! Pre nego sto smo ustanovili koliko vazi-imali smo nenadan test-Zaustavi sina operater na Gobelji i pita kako se zoves? On kaze svoje ime i odmah isprica da nije njegov skipass i isprica celu pricu. Neverovatna koincidencija je da je zena bas tu polomila nogu i da su je to jutro odvezli motornim sankama i da je taj operater to video. Uzme on nama sva 3 skipassa , ocita ih i kaze-Ovo vam je muski, i da meni, ovaj sto je bio kod sina je za devojcicu i da cerki a sinu da za decaka-jer svi imaju imena i godiste ..a mi nismo to ni gledali. Nemojte to sledeci put raditi, kaznjivo je...zavrsava druzenje operater sa nama.
    Hvala.....

  6. #5626
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Samo što on nije znao da je mogao da vrati ski pass i dobije više, ili da zameni te ski passove za drugi termin sledeće godine (što sve može da se uradi ako je došlo do povrede skijaša). Takođe je i izgubio mogućnost za osiguranje koje obuhvata ski pass (pošto je osoba sa povredom skijala posle - tj. vi). A vi nemate osiguranje pošto glasi na druga imena, itd, itd….

  7. #5627
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    @sas35bgd

    Kapiram tvoj motiv, ali si pogresio. Pravila važe da se poštuju (ili da se menjaju). Ako prihvatamo pravila samo dok važe za druge, a kada dođe do nas imamo stotine izgovora i racionalizacija da ih ne poštujemo, dobijemo posledično ovakvu divljinu od zemlje. I nije to "zbog političara", iz nas samih to izvire, populisti se samo prilagođavaju. A nemanje skoro bilo kakvih pravila nam razjeda Kop, uzduž i popreko...

    Nije mi cilj da pridikujem, već da te podstaknem da razmisliš. Ako sam preterao, nisam hteo da budem ličan, već načelan.

  8. #5628
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano

    Hipokrizija ili licemerje je zastupanje stavova, vrednosti i uverenja u koje ličnost ne veruje-Nacelno je to definicija, nista sugestivno
    Inace, vrlo verujem da bi vecina ljudi bacila taj dobijeni skipass iako funkcionise i otisla i za 3 dana kupila nove za 27 000

  9. #5629
    Member
    Datum registracije
    20.12.2016
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Evo i mene posle duzeg vremena, od poslednjeg javljanja isao sam na dva vikenda jedan je bio 21-22 januar a drugi prosli vikend 24-26. Onaj vikend u januaru je bio reality check u nekom smislu jer posle prvog vikenda i odusevljenja zbog skijanja posle 20 godina sada sam shvatio koliko imam mana u voznji. Recimo na Krcmaru sam onaj crni deo staze ne vozio vec kocio znaci kako krenem odmah u stranu skretanje i kocenje. Sa tog vikenda sam se vratio smoren. Medjutim ovaj zadnji put mi je bio drugar difovac gore pa mi je pokazao odmah na pocetku par stvari i bilo je mnogo lakse ili prikladnije je reci bolje. Skijao sam bez problema i Krcmar i obe Duboke jeste to malo sporije ali barem je bez kocenja. Imam i snimak sa onog prvog dela crvene duboke koji cu okaciti kasnije. Inace u petak je bilo toplo ali ipak nije bilo lose za skijanje, subita je bila odlicna, zahladnelo je i padao je sneg medjutim nedelja katastrofa, toliko toplo da su skije same kocile. Inace ovog puta sam iznajmio Fischer Cool Heat RX od 165cm a inace sam visok 187cm. Jako sam bio zadovoljan njima. Bilans je tri pada i tri za malo sudara


  10. #5630
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Wink

    Citirati Originalno postavljeno od sas35bgd Pogledati poruku
    Inace, vrlo verujem da bi vecina ljudi bacila taj dobijeni skipass iako funkcionise i otisla i za 3 dana kupila nove za 27 000
    Bez obzira što smo "divlja" država velika većina ljudi kupuje ski passove na šalteru Skijališta Srbije. I tako do priče o "bacanju" ski pasa ne može da dođe.


    I nisam razumeo, da li si kupio ski pass za 10000 da bi pomogao čoveku ili zato što su znatno jeftiniji? Tj. da li je poenta originalnog posta bila da kažeš kako si pomogao čoveku a ti prošao povoljnije, ili nešto treće?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 23 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 23)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •