Strana 231 od 398 PrvaPrva ... 131181221229230231232233241281331 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.301 do 2.310 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2301
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ioannes65 Pogledati poruku
    Dosta ljudi ide kod foxa (foks) u Crnom vrhu ispod crkve....novi objekat kazu a je klopa ful...i da je 15 e sa doruckom i vecerom..
    To bi trebalo da je Zdravko. Da, jesenas je prosirio ugostiteljski objekat, a koliko znam covek drzi onu malu prodavnicu a valjda je i predsednik mesne zajednice Crni Vrh.

  2. #2302
    Member
    Datum registracije
    31.01.2012
    Poruke
    90

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    To bi trebalo da je Zdravko. Da, jesenas je prosirio ugostiteljski objekat, a koliko znam covek drzi onu malu prodavnicu a valjda je i predsednik mesne zajednice Crni Vrh.
    Da u pravu si ...evo novog sajta sa svezim slikama i informacijama ...

    http://www.staraplanina-babinzub.inf...ne-29-01-2013/

  3. #2303
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Veceras smo rezervisali jedan od apartmana u smestaju "Sunce". U nedostatku informacija oslanjamo se na njihov sajt (i na telefonski razgovor), cena je pristojna 9e po osobi a deca do 14god. u pola cene. Na slikama sve izgleda pristojno, tako da jedva cekamo... Dakle od 24.2. i na dalje, devet dana smo tamo, pa ko je raspolozen za druzenje

  4. #2304
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Veceras smo rezervisali jedan od apartmana u smestaju "Sunce". U nedostatku informacija oslanjamo se na njihov sajt (i na telefonski razgovor), cena je pristojna 9e po osobi a deca do 14god. u pola cene. Na slikama sve izgleda pristojno, tako da jedva cekamo... Dakle od 24.2. i na dalje, devet dana smo tamo, pa ko je raspolozen za druzenje
    Super Za ostale koji ne znaju, može se doplatiti i za večeru tamo, postoji domaćica koja sprema večeru a i doručak ako ima dovoljno zainteresovanih pa dođe povoljan izbor.

    Pa onda se vidimo neki dan gore

  5. #2305
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    36
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    http://www.snow-forecast.com/resorts...n-Zub/6day/mid
    kakvo vreme i temperatura od subote... Zlo!

  6. #2306
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Kuci.Kuc Pogledati poruku
    http://www.snow-forecast.com/resorts...n-Zub/6day/mid
    kakvo vreme i temperatura od subote... Zlo!
    Ne znam koliko je pouzdano, ja uvek gledam www.weather2umbrella.com i retko omaše.

  7. #2307

  8. #2308
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Pre 2 nedelje kad sam bio dan, dva pre toga sam gledao prognozu. Kao netacna se ispostavila ova

    http://www.snow-forecast.com/resorts...n-Zub/6day/mid

    i to dan pre. A kao tacna se ispostavila prognoza u aplikaciji Ski Info Srbija koju imam na android mobilnom ali prognoza koja je bila za dan pre polaska. Tako da sam malo skeptik za neke dugorocne prognoze jer ako pratis videces da se menja iz dana u dan. Mene npr. interesuje kakvo ce vreme da bude ovaj i sledeci vikend da bih moga da se organizujem ? Pisali smo negde koji su sve sajtovi za prognozu na SP pa cu da probam da nadjem i postavim ponovo pa mozemo da uporedimo i da vidimo koja ce od njih da se ispostavi kao tacna. Ne znam da li ste za?

    Inace naleteh na ovu vest pa reko da je postavim:

    http://www.juznevesti.com/Drushtvo/S...g-Zuba.sr.html

  9. #2309

  10. #2310
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    Super Za ostale koji ne znaju, može se doplatiti i za večeru tamo, postoji domaćica koja sprema večeru a i doručak ako ima dovoljno zainteresovanih pa dođe povoljan izbor.

    Pa onda se vidimo neki dan gore
    Tako je jopopo U apartmanima "Sunce" radi i kuhinja, i receno mi je da bi klopa za nas cetvoro (dvoje dece) izasla 600 din. A to je Klopa je tipa pasulj i salata, nisam siguran da li pomenu supu ili corbu. U svakom slucaju je kuvano jelo. Evo podje mi voda na usta

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •