Strana 13 od 154 PrvaPrva ... 311121314152363113 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 1539

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine (ARHIVA)

  1. #121
    Member danilosubotic avatar
    Datum registracije
    10.03.2009
    Lokacija
    NOVI SAD
    Skije / Bord
    ATOMIC KUNG POW
    Godina
    39
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    BAS TAKO ALPINISTO!!!! NEMA LJUDI I BOLE IH K***C DA PALE SESTOSJED!!!
    A PORED SVEGA ZA DOBAR ALIBI NAMERNO SU IZROVALI STAZU ISPRED POLAZNE STANICE SESTOSJEDA OGORJELICA ...VIDIS NA KAMERAMA..BLATO!!!!!
    VIDIS I SAM SI SKIJAO NA OGORJELICI I IMA SNEGA...A PRI DNU SU MOGLI DA NAVUKU RATRACIMA I DA GA PUSTE MAKAR NA 3 SATA DA RADI DNEVNO!!!!
    Danas je bio jedan drugar i saznao upravo to!!!!
    !!! TUZNO, SRAMOTNO I STRASNO !!!!

  2. #122
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano Jahorina, 13. januar 2010

    @alpinista
    snijeg nema nikakve veze, jer da ima, cijene ski passa bi i u tom slučaju trebale biti niže. Koliko ja znam oc-jahorina je obećala 10% popusta na ski pass sve dok jedan šestosjed ne bude završen. Oni završiše šestosjed, pustiše ga da se gospoda provoza i zatvoriše ga do daljnjeg, dok ne rokne 1m snijega ili dok ne navali sila skijaša, ali su zaboravili da ljudi u poslednje vrijeme imaju alternative, np. srpskim državljanima se otvoriše granice... itd.

    @danilosubotic & alpinista

    Evo vam pa se žalite, jer su jedino oni u stanju da vam otkriju u čemu je problem

    E-mail: jahorina_oc@paleol.net
    Direkcija :++387 (0) 57 270 187 Tel./faks ++387 (0) 57 270 090

    Sad na stranu polemika, ponekad treba i pohvaliti, a to je današnji slučaj. I pored tako niskog sniježnog prekrivača 30/60 cm oc-jahorina je danas pripremila savršene staze za skijanje, a dan je bio kao bajka. Evo i dokaza:






  3. #123
    Ski legenda alpinista avatar
    Datum registracije
    24.03.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SL Racing
    Godina
    39
    Poruke
    286

    Podrazumevano

    @jahorina

    Evo za tvoju informaciju,mislim ako zelis da znas o cemu se radi,raspitaj se malo da slucajno sama Opstina Pale ne pravi problem??? Naime,koliko sam cuo opstina ne zeli da izda upotrebnu dozvolu zbog nekog glupog parkinga. E sad da se ne lazemo,to je sve stranacka igra do izbora . . . U svakom slucaju,provjeri.

    A sto se tice staza,na Jahorini je skijalo i na 20 cm snijega,a staze s bile vise nego dobre,dovoljan je samo dobar minus . . . znam iz iskustva to jer sam radio gore u GSS-u. Sem toga,znam da covjek koji je zaduzen za odrzavanje staza i kompletnu tehnicku bazu voli Jahorinu i zeli da radi,ne sumnjam u kvalitet.

  4. #124
    Member danilosubotic avatar
    Datum registracije
    10.03.2009
    Lokacija
    NOVI SAD
    Skije / Bord
    ATOMIC KUNG POW
    Godina
    39
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    @alpinista
    snijeg nema nikakve veze, jer da ima, cijene ski passa bi i u tom slučaju trebale biti niže. Koliko ja znam oc-jahorina je obećala 10% popusta na ski pass sve dok jedan šestosjed ne bude završen. Oni završiše šestosjed, pustiše ga da se gospoda provoza i zatvoriše ga do daljnjeg, dok ne rokne 1m snijega ili dok ne navali sila skijaša, ali su zaboravili da ljudi u poslednje vrijeme imaju alternative, np. srpskim državljanima se otvoriše granice... itd.
    @danilosubotic & alpinista
    Evo vam pa se žalite, jer su jedino oni u stanju da vam otkriju u čemu je problem
    E-mail: jahorina_oc@paleol.net
    Direkcija :++387 (0) 57 270 187 Tel./faks ++387 (0) 57 270 090
    JA SAM DOBIO 100% TACNU INFO JER JE DRUGAR JUCE BIO GORE I PRICAO SA NEKIM KO ZNA ZASTO NE PUSTAJU TAJ NESRETNI SESTOSJED U RAD, ZNACI NEKO KO RADI U OC-u!!!!
    OBECALA JESTE 10% POPUSTA,ALI ISPUNILA OBECANJE NIJEEEEEEEEEE!!!!
    NEMA POPUSTA A TI ''JAHORINA'' BI TREBAO DA ZNAS JER SI GORE!!!!

    Polemiku na stranu....danasnje stanje:
    MAGLUSTINA SE SJATILA NA JAHORINU...SLABA VIDLJIVOST NA DONJIM DELOVIMA STAZE, DOK JE NA GORNJIM DELOVIM I NA VRHU DIVOTA!!!

    Trenutne slike sa staza RAJSKA DOLINA, OGORJELICA(NE RADI) I POLJICE:



    Evo pogledajte sami kako je izrovano na Ogorjelici!!!



  5. #125
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Thumbs up

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku

    na prvoj slici se vidi objekat ( na vrhu), sta je u pitanju ?

  6. #126
    Member danilosubotic avatar
    Datum registracije
    10.03.2009
    Lokacija
    NOVI SAD
    Skije / Bord
    ATOMIC KUNG POW
    Godina
    39
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    To je restoraN sa NAJBOLJIM POGLEDOM!!!!!
    Zove se ....hmmm,ne mogu se setit...javim kad se setim... bio je izgorio prosle ili pretprosle godine i sad je renoviran i u punoj funkciji! vidi se i kako dimi iz odzaka!!!!

    Drugar mi pise :

    e evo ja sad sa staze,spustio sam se koji put mada nije nesto , magle ima na pojedinim dijelovima ,temp.je negdje oko -4.
    Staze su vec progledale na onim kriticnim dijelovima,i na nekim dijelovima ima vise leda nego snijega....juce je bilo mnogo bolje.
    Nema slika zbog nekih tehnickih problema...
    Izmenio/la danilosubotic; 14.01.2010 u 15:47.

  7. #127
    Member danilosubotic avatar
    Datum registracije
    10.03.2009
    Lokacija
    NOVI SAD
    Skije / Bord
    ATOMIC KUNG POW
    Godina
    39
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Zacarani Dvori ili Zacarana Vrata....ako gresim nek me neko ispravi!
    POzzz

  8. #128
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alpinista Pogledati poruku
    @jahorina

    Evo za tvoju informaciju,mislim ako zelis da znas o cemu se radi,raspitaj se malo da slucajno sama Opstina Pale ne pravi problem??? Naime,koliko sam cuo opstina ne zeli da izda upotrebnu dozvolu zbog nekog glupog parkinga. E sad da se ne lazemo,to je sve stranacka igra do izbora . . . U svakom slucaju,provjeri.
    Šestosjed Ogorjelica je u potpunosti završen i spreman za rad. Međutim, neko ko je trebao da formira komisiju za tehnički prijem nije to učinio, iz njemu ili njima poznatih razloga, tako da šesterosjed Ogorjelica nema još uvjek upotrebnu dozvolu. Formiranje komisje se očekuje za sledeću sedmicu kada će i ta faza biti završena.

    Ovde se završava moja rasprava o šestosjedu Ogorjelica jer mene politika ne zanima, meni su neke druge stvari bitnije u životu.

    Citirati Originalno postavljeno od danilosubotic Pogledati poruku
    OBECALA JESTE 10% POPUSTA,ALI ISPUNILA OBECANJE NIJEEEEEEEEEE!!!!
    Nije, velim i ja da nije.

    Citirati Originalno postavljeno od danilosubotic Pogledati poruku
    To je restoraN sa NAJBOLJIM POGLEDOM!!!!!
    Zove se ....hmmm,ne mogu se setit...javim kad se setim... bio je izgorio prosle ili pretprosle godine i sad je renoviran i u punoj funkciji! vidi se i kako dimi iz odzaka!!!!
    Objekat se zove "Začarani Dvori" i izgorjeo je 19 decembra 2008 Požar na Jahorini

    Evo dvije slike uslikane danas 14.01





    Citirati Originalno postavljeno od danilosubotic Pogledati poruku
    Drugar mi pise :

    e evo ja sad sa staze,spustio sam se koji put mada nije nesto , magle ima na pojedinim dijelovima ,temp.je negdje oko -4.
    Staze su vec progledale na onim kriticnim dijelovima,i na nekim dijelovima ima vise leda nego snijega....juce je bilo mnogo bolje.
    Nema slika zbog nekih tehnickih problema...
    Evo i slika




    Izmenio/la Jahorina; 14.01.2010 u 21:24.

  9. #129
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Evo, ako nekoga zanima, pronašao sam kako je izgledao objekat posle požara Začarani Dvori

  10. #130
    Junior Member
    Datum registracije
    06.11.2009
    Godina
    36
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Jel se ocekuje sneg narednih dana?
    Ja stizem na Jahorinu 23.01.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •