Strana 642 od 692 PrvaPrva ... 142542592632640641642643644652 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.411 do 6.420 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6411
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Do 4 godina je besplatan ski pas, sa 5 godina se plaća zvanično.

  2. #6412
    Member
    Datum registracije
    10.02.2013
    Godina
    43
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Do 4 godina je besplatan ski pas, sa 5 godina se plaća zvanično.
    Do 4 nije sigurno. U međuvremenu sam našao da se gleda godina rođenja, znači za ovu sezonu deca rođena 2016. godine i kasnije ne plaćaju.

    Ali to onda znači da ova info sa Infokop-a gde stoji da tek deca od 6 g. plaćaju nije tačna.


    Prilog 17837

  3. #6413
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    2020 - 2016 = 4 godina

    Uvek je tako bilo, i tako je i ostalo.. Sa 5 godina se plaća, namerno sam napisao zvanično.

    Deca nemaju ski pas, nego se “provlače” sa roditeljima kroz rampu, praktično možeš da provučeš i dete sa 15 godina ako te žičničar ne “snimi”

  4. #6414
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Ja čuo (znate onu Balasevicevu "ako su lagali mene...") da 25. Ili 26. puštaju gondolu.
    Meni to ne pije vodu (to je za 3-4 dana), videli smo tek neki dan probnu vožnju pa ne verujem da su dobili upotrebnu dozvolu tako brzo (ne znam koliko treba za tu papirologiju) ali je izvor neko iz skijališta, navodno (tip od koga sam čuo, taj je "druga ruka" u ovom lancu informacija).


  5. #6415
    Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Na osnovu zakona o planiranju i izgradnji, član 157, komisija za tehnički pregled nakon pregleda može odobriti puštanje objekta u probni rad do godinu dana. Za vreme probnog rada se prati rad objekta i ako je sve u redu može se zatražiti upotrebna dozvola. Predpostavljam da će tako biti i sa gondolom.

  6. #6416
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    S’ obzirom da ceo tok izgradnje, montaže i puštanja u rad pored domaćih kompanija prati i Leitner, verujem da tehnički pregled ide veoma brzo.. U svakim slučaju tajming je bio oko 15 januara za puštanje, a i ja sam čuo da će biti pre...

  7. #6417
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Pre nego proradi mali Karaman nema svrhe ili bar dok ne osposobe vezni put do Karaman grebena.


  8. #6418
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Pre nego proradi mali Karaman nema svrhe ili bar dok ne osposobe vezni put do Karaman grebena.
    Za vezni put do KGb je tako, verujem da i sami znaju da gondola do vrha nema smisla ako ne možeš da se sa vrha spustiš.

    Ali što Mali Karaman, to je periferna staza, osim ako nisi u Rtnju.

  9. #6419
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Ima li kakvih najava za ovaj vikend, hoce li raditi bar ova jedna staza u subotu i nedelju? Vidim da je i sneg i jak olujni vetar najavljen

  10. #6420
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Za vezni put do KGb je tako, verujem da i sami znaju da gondola do vrha nema smisla ako ne možeš da se sa vrha spustiš.

    Ali što Mali Karaman, to je periferna staza, osim ako nisi u Rtnju.
    Zato što da bi se vratio gondolom dole mora da radi veza kgb-mali Karaman i 4sed ili tanjir na malom karamamu.
    Onaj ko se popne na kop gondolom drugačije nema kako da se vrati kući. Osim taxijem.


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 18 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 18)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •