Strana 15 od 23 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 226

Tema: Firmirana oprema, i njene cene i kvalitet

  1. #141
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2010
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Pozdrav svima, zanima me da li neko zna kakva je ponuda ski opreme ( konkretno pancerica) u Parndorfu u blizini Beca, idem za docek tamo, pa mozda da se ponovim ako je povoljno...hvala unapred!!!

  2. #142
    Junior Member
    Datum registracije
    11.11.2010
    Godina
    37
    Poruke
    9

    Smile pitanje...

    Da li mi neko moze reci nesto o ski pantalonaa marke ZEINER?? Tj. kako se kotiraju u svetu ski odela... Posto mi ih neki lik relativno jeftino daje (nove), a ja ne znam nista o toj marki... Hvala

  3. #143
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Ili su Kinezi pustili novi brand ili si ti loše napisao ZIENER... Sa ovim drugim imam izvesnih iskustava a sažeto u jednu reč... prezadovoljan.
    Odnos kvalitet/cena je sasvim korektan, siguran sam da je to što sam kupio baš TO, da je proizvedeno u državi navedenoj na deklaraciji "Made in Germany", i da materijal koji je korišćen ima baš te karakteristike.

    Doduše, moje su pantalone iz neke srednje kvalitativne klase (8000/10000) i na ebayu sam ih platio nešto oko 60-70€, imaju oni i mnogo skupljih i boljih modela. Btw i jakna mi je od ZIENERA, 5000/5000, plaćena oko 80€.

    Interesantan podatak na koji sam naišao tražeći po netu... Neki šwabo je prodavao svoje ski odelo brandirano kao ELAN ali je u opisu artikla stavio da je proizvođač ZIENER. Nisam istraživao da li je istina ili ne, al' sam sklon da verujem da bi se lažljivac radije usudio da napiše da je SPYDER nego ZIENER.

    Proveri da li si dobro napisao marku pošto postoji još jedna sličnog naziva ZANIER i pravi vrlo dobre rukavice.

  4. #144
    Junior Member
    Datum registracije
    11.11.2010
    Godina
    37
    Poruke
    9

    Smile

    ZIENER, u pravu si!! Pogresno sam napisao! Hvala puno na misljenju, mislim da cu da ih uzmeme....
    Mada, vec sam bio ove god na skijanju i ne verujem da cu opet ove god, al mislim da za male pare ne treba da ispustim ove pantalone..

  5. #145
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Janbo Pogledati poruku
    ZIENER, u pravu si!! Pogresno sam napisao! Hvala puno na misljenju, mislim da cu da ih uzmeme....
    Mada, vec sam bio ove god na skijanju i ne verujem da cu opet ove god, al mislim da za male pare ne treba da ispustim ove pantalone..
    Pa naravno. Ova godina je još samo danas.

  6. #146
    Junior Member
    Datum registracije
    11.11.2010
    Godina
    37
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Xaxaxaxaxa, u pravu si plageton!!!

  7. #147
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    opet pazario hlace na rasprodaju u AT za eur50 a kostale 400. Ko ima priliku i potrebu neka pici za Graz, ogromne su rasprodaje
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #148
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Da li ima nekih dobrih ski shopping lokacija u Villach-u?

    Znam da ima veliki Intersport. Ima li jos nesto vredno paznje?

  9. #149
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sev Pogledati poruku
    Da li ima nekih dobrih ski shopping lokacija u Villach-u?

    Znam da ima veliki Intersport. Ima li jos nesto vredno paznje?
    Falle, Gigasport, Harvis (Atrio).

  10. #150
    Senior Member
    Datum registracije
    01.02.2009
    Godina
    49
    Poruke
    141

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sev Pogledati poruku
    Da li ima nekih dobrih ski shopping lokacija u Villach-u?

    Znam da ima veliki Intersport. Ima li jos nesto vredno paznje?
    bio sam u tom intersportu prošle godine krajem januara jer su u brošurama spominjali neke žešće popuste.
    na kraju to su bile samo neke prnje ostatka ostataka na jednoj ili dvije šipke a sve ostalo je bilo po punoj cijeni.a cijene su maaaašala.

    22.01. idem u italiju sa skijanjem u alta badia-i, val gardeni, arabbi,kronplatzu i cortini ampezzo.imaju li tamo negdje u tom periodu neke prodavnice sa dobrim sniženjima?
    generalno, kad uopšte počinju i u kakvim prodavnicama mogu da se kupe dobre stvari na sniženju?npr, grazer reče da je ski pantalone od 400e platio 50e?!? zvuči mi nevjerovatno.
    jesu li to male privatne trgovine(u šta sumnjam), ili "zastupničke" prodavnice ,ili možda samo u velikim sportskim radnjama sa raznim markama ski opreme?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •