Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 33

Tema: Prodajem sve

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    26.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    12

    Exclamation Prodajem sve

    E ovako.... posto administratori ocigledno ne obracaju paznju na ovo
    (oglase koji su aktuelni vec mesec dana), ja cu da postavim sledeci:


    Prodajem pantalone (ski-snb), dukserice, jakne, dzempere, rukavice, kape, salove ma svakakva ludila (to je sve extra kvaliteta, samo jednom probano, ma potpuno novo) ....
    Cenu cu da nabijem (da zaradim duplo) ili cu da se cenkam i spustam polako a u isto vreme da dizem oglas na vrh strane da bi moj post bio prvi...
    A mogu da napravim i dva-tri naloga, da ne pomisle ljudi da sve ja prodajem (bice providno)...

    A dok ne obesim slidze na forum odoh u SECOND HAND RADNJU da islikam sve to lepo, posto od toga moze da se napravi dobar biznis...

    A ako ima zainteresovanih koji zele da udju samnom u biznis neka mi se jave!!!

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    26.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    12

    Exclamation

    Neki su se vec "pronasli" u ovom oglasu - pa su krenuli da mi salju PP i da mi se pravdaju...
    NAPOMENA: Ja nisam inspekcija i administrator ovog foruma, ne prozivam nikog, ne zelim da nikom opadne prodaja, pa molim doticne da me ostave na miru.
    Ja samo ne zelim da neko da zadnji dinar na nesto sto je preskupo! Pogotovo u ovoj krizi i besparici. Ne kazem da su svi oglasi fals i nisam nikog licno prozivala ali strasno sam se iznervirala kad sam videla oglase.
    Cene su nafurane a ne upuceni sto prodaju "polovnu ali kao novu stvar" treba da znaju sta je polovno a sta novo. Svaka roba koja je izasla iz prodavnice je automatski polovna (kradena, doneta iz inostranstva....), ne bitno koliko je nosena. A cena se formira od kvaliteta robe, istrosenosti ili ti amortizacije. I nikad ne moze biti ista cena kao po onoj po kojoj je kupljena. Da ne govorim o vecoj (laznim cenama)...
    Mnogi iskoriscavaju ovaj forum.. on pocinje da gubi smisao...
    A neko ko ima tonu daski, skija, opreme i odece treba da stavi oglas:

    " Prodajem sve i svasta za "male pare", molim zainteresovane da me kontaktiraju na taj i taj broj radi dalje kupovine".

    Da ne bi stavljali tonu oglasa na ovaj forum i uvek vracali na pocetak strane.

    Ovim piskaranjem skrecem paznju forumasima da dobro gledaju sta i od koga kupuju.. Ko je pametan ukapirace..
    A adminu se zahvaljujem sto sam "zalepljena na tablu" pa cu nekima dobro doci kao podsetnik.
    Svako ima pravo da nesto proda ali brate mili preterali ste ga ove godine!!!

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    01.02.2009
    Godina
    49
    Poruke
    141

    Podrazumevano

    a šta prodaješ konkretno? kakvi su to ludilo šalovi?

  4. #4
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Angela, duboki naklon od mene!

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    16.12.2009
    Godina
    41
    Poruke
    108

    Podrazumevano

    ha ha,ti si mene prozvala javno, da imam malo vise oglasa to je tacno,i evo izvinjavam se svima kojima smetaju moji oglasi.... ali da su stvari polovne to nije tacno, jel se uglavnom radi o proslogodisnjim i ovogodisnjim modelima garderobe,koje prodajem veoma povoljno jel skupljam pare za malo bolje skije, vidim znas da koristis internet pa uzmi i sama proveri koliko kostaju ove stvari su prodavnici....-eto sad moram i javno da ti se pravdam..., a posto nisi inspekcija a ni administrator onda nisi ni imala za pravo da javno prozivas mene i jos neke ljude, ti nas treba da ostavis na miru a ne mi tebe-sve si pomesala....znam da ove jesenje kise deluju tesko na pojedine ljude ali to ti ne daje za pravo da maltretiras druge.......i ti si prodavala vezove pa ti nisam napisao u oglasu da li su ukradeni i sl.......JESI LI IH UKRALA?

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    16.12.2009
    Godina
    41
    Poruke
    108

    Podrazumevano

    i samo da dodam ... ovo ja pravi primer srpske zavisti-po modelu da komsiji crkne krava....... ili mnogo smo pametni i inteligentni samo nas niko ne primecuje )))) pa daj da malo skrenemo paznju na sebe tako sto cemo da omalovazavamo druge.... SELJACIZAMMMM...pa zar nebi bilo bolje da ima sto vise oglasa, konkurencija veca pa da svi kupimo nesto jeftinije... ja na ovom sajtu osim sto prodajem ja i kupujem,,razmenjujem....

  7. #7
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od miki_2002 Pogledati poruku
    ha ha,ti si mene prozvala javno, da imam malo vise oglasa to je tacno
    Ja nisam video da te je neko prozvao - lično, to što si se ti prepoznao to je tvoja stvar. To samo može da potvrdi istinitost reči jednog člana foruma, ali iskreno verujem da se nije odnosilo samo na tebe nego na malu grupu odabranih .

    Citirati Originalno postavljeno od miki_2002 Pogledati poruku
    a posto nisi inspekcija a ni administrator onda nisi ni imala za pravo da javno prozivas mene i jos neke ljude
    Naravno da ima pravo, da prozove i neki oglas, komentariše, i da proziva i administratore, vlasnike, moderatore i koga god hoće. Postoje pravila foruma, koje bi svako trebalo da pročita, među njima nema stavka da ne treba komentarisati postove drugih članova foruma - da je tako onda ne bi ni postojao forum. Mislim da neki članovi ovog foruma ne shvataju da je ovo forum a na oglasna tabla.

    Kao i svake godine, trudimo se da budemo liberalni, i članovi, i čitaoci, i oglašivači i administratori itd. Ali pre ili kasnije mali oglasi "preteraju" sa količinom, i nije da normalni članovi to čine, pogledajmo zajedno da li neko od aktivnih forumaša preteruje u oglasima - kada kažem aktivan mislim na one koji pišu van malih oglasa - nema nijednog takvog člana.

    Kao što sam napisao u drugoj temi, pod malim oglasima, veći broj oglasa će se tolerisati do ExpoZima, posle sve ide u kantu za smeće........

    I mislim da se ovde neko drugi pravi pametan, ako misli da registrovanjem viče nickova i oglašavanjem preko njih ostaje neprimećen grdno se vara, samo zloupotrebljava liberalnost ovog foruma.

  8. #8
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Inače dobio sam jednu privatnu poruku pre dva meseca u kojoj se traži savet i na kraju kaže:

    Pitam vas ovo na PP iz zato sto imam ponudu clana ovog foruma pa ne bih hteo da on dodje u situaciju da mu neko pljuje robu...
    Na taj deo poruke sam odgovorio da bi trebalo da pita javno na forumu o toj opremi - ne znam zašto bi se na forumu neko štitio od "pljuvanja"? Ako je oprema "za pljuvanje" i treba da se "pljuje" .

    Hoću da kažem da svako ko stavi oglas mali ili veliki mora da trpi kritike, a kritike su veoma dobrodošle na ovom forumu

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    22.01.2008
    Lokacija
    Krusevac
    Poruke
    58

    Podrazumevano

    Sto veca ponuda to bolji izbor, a i cene bi trebale u tom slucaju da budu nize, pa prema tome nema mesta bilo kakvim prozivkama, svaka roba ima svog kupca

  10. #10
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    To je tačno ako bi ovo bio Balkanski eBay , ali ovo je forum skijanje.rs a ne pijaca . Sto puta je napisano na forumu da su mali oglasi - mali oglasi, besplatni su i služe da svako od nas proda višak - a ne second hand shop .

    Za ostalo postoje aukcijski sajtovi, internet prodavnice, ne bi da ih reklamiram...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •