Rezultati 1 do 10 od 89

Tema: Kronplatz

Hibridni pregled

  1. #1
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Hvala wlad i skiman...

    Dobro je da ste mi rekli da idem u smeru kazaljke, ja bi se ladno zaputio kontra smerom, zato sam am i pominjao Danterpieces stazu. Koliko shvatam, nema pauze za kafu i mora da se zuri poprilicno da bi se sve stiglo Ovi moji klinci ce lako, sta cu ja...

    Nista, sad mi ostaje da studiram 3d maps i da vidim kojim putem do Corvare...sad mi je Wlad dao gas da prodjem i crvenu Gran Risu

    Ovi Dolomiti su cudo koliko vidim...naravno, sledece godine cu negde drugde u toj regiji, jer stojim pri tome da uvek treba probati nesto novo a u ovom regionu tesko da moze da se pogresi. Mada, ne zaboravimo da je i Kronplatz sam po sebi fantastican: nema bas puno centara sa 5 crnih staza a Hernegg i Sylvestre su po 5 km duge...sto rece wlad, 26 dana bi mi trebalo sve da obidjem

  2. #2
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od average Pogledati poruku
    Hvala wlad i skiman...

    Dobro je da ste mi rekli da idem u smeru kazaljke, ja bi se ladno zaputio kontra smerom, zato sam am i pominjao Danterpieces stazu. Koliko shvatam, nema pauze za kafu i mora da se zuri poprilicno da bi se sve stiglo Ovi moji klinci ce lako, sta cu ja...

    Nista, sad mi ostaje da studiram 3d maps i da vidim kojim putem do Corvare...sad mi je Wlad dao gas da prodjem i crvenu Gran Risu

    Ovi Dolomiti su cudo koliko vidim...naravno, sledece godine cu negde drugde u toj regiji, jer stojim pri tome da uvek treba probati nesto novo a u ovom regionu tesko da moze da se pogresi. Mada, ne zaboravimo da je i Kronplatz sam po sebi fantastican: nema bas puno centara sa 5 crnih staza a Hernegg i Sylvestre su po 5 km duge...sto rece wlad, 26 dana bi mi trebalo sve da obidjem
    Ja sam več više od 10 godina u regionu SuperskiDolomiti, a još nisam sve obišao...ove godine je plan da posetim San Martino di Castrozza na jedan dan (ili možda još koji centar)... Kad budeš u Corvari, ti se samo drži smera prema Passo Gardenana (vrhu imaš onda stazu i gondolu Dantercepies)-znači držiš se desno i ne ideš smer Boe/i dalje prema Arabbi...
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la skiman; 06.12.2011 u 13:00.

  3. #3
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.076

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od average Pogledati poruku
    Dobro je da ste mi rekli da idem u smeru kazaljke, ja bi se ladno zaputio kontra smerom, zato sam am i pominjao Danterpieces stazu. Koliko shvatam, nema pauze za kafu i mora da se zuri poprilicno da bi se sve stiglo Ovi moji klinci ce lako, sta cu ja...
    Nije problem toliko brzina skijanja i žurenje koliko to što zna da bude gužva na tom putu pošto je to "transferzala" . Ako si u nekom terminu kada nema gužve onda lagano možeš da pređeš celu SR rutu, ali obično ljudi usput svrate i negde (kao ti prema Saslongu i Gran Risai) pa se onda to otegne . Pogotovo kada vidiš šta sve obilaziš (a to što vidiš da obilaziš je samo delić onoga što je "iza brda" ) onda zna da se otegne (ako poželiš da se još negde usput spustiš).

    Nije važan toliko smer u kom ideš, evo ti skiman predlaže obrnuti smer , tim obrnutim smerom ćeš naravno mnogo brže stići do Saslonga, ali ako ideš ceo krug onda ti je svejedno .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •