Rezultati 1 do 10 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

Hibridni pregled

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    13.10.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Kako je bilo danas? Video sam neke slike i Suncana izgleda ispeglano... jel bilo ok za skijanje? Ja sam sutra tamo, nadam se da ce moci da se skija normalno

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    13.12.2013
    Godina
    47
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od manca Pogledati poruku
    Kako je bilo danas? Video sam neke slike i Suncana izgleda ispeglano... jel bilo ok za skijanje? Ja sam sutra tamo, nadam se da ce moci da se skija normalno
    Bilo je OK danas sa obzirom da je vikend. Suncana je kod onog kamena prozevala posle 11h, i nadao sam se da će sunce malo da je omeksa ali bilo je led i rasprseni sneg. Konjarnik je nekim čudom meni delovao meksi, bar u onom onjem delu.

    Danas je radilo sidro bez problema. Juče je neki lik kasno pustio sidro pa je blokiralo kad se sidro uplelo u kotur i iskočili osigurači... Dosta dugo nije radilo, pa su krenuli sankama najurgentnije slucajeve da izvlace... A nas par budala je krenulo uzbrdo Uglavom, kad su pustili rekli su da se samo izvlači, jer može opet da blokira. Cak je lik zatvorio suncanu na 5 sekundi ali su sklonili znak i sve poterali ka babinom zubu i gondoli.

    Vidim da su danas stavili još vise stapova kod izlaska sa sidra da sprece da se slično pnovi. Sve u svemu delovalo je OK kalvo je vreme bilo...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •