Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 55

Tema: kojim putem u Val Gardenu?

  1. #11
    pperic
    Guest

    Podrazumevano

    skiman pa nije čudo što su te odje... sa skijanje.hr. tamo glumiš nekog slovenca, sve tekstove pišeš na slovenskom a vidim da ti srpski ide jako dobro. zato se više ni nemoj vraćati. ostani tu gdje pripadaš.

    pperic: zuti karton.

  2. #12
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pperic Pogledati poruku
    skiman pa nije čudo što su te odje... sa skijanje.hr. tamo glumiš nekog slovenca, sve tekstove pišeš na slovenskom a vidim da ti srpski ide jako dobro. zato se više ni nemoj vraćati. ostani tu gdje pripadaš.
    Ovo mi liči na provokaciju, a to volim (a volim sve što vole mladi). Pa da se upecam onda:

    Vidim koristi se ijekavski. Lijepo. Znači, kolega sa zapada. Ovdje se koristi i srpski i hrvatski i bosanski, kao i sve međuvarijante. Ja lično i osobno koristim zapadnu varijantu srpskog jezika (poneko to zove istočna varijanta hrvatskog).

    Skiman ne glumi slovenca jer to jeste. Ja mu mogu samo zahvaliti što pokušava da nam olakša komunikaciju. Zašto to ne radi na drugom forumu, to on zna i samo se njega tiče.

    Ne mogu vjerovati da si se prvi put prijavio na ovaj forum samo da bi kritikovao Skimana. De ti nama lijepo priznaj koji ti je pravi nick ovdje i na skijanje.hr.

    Skiman, dođeš mi pivo što te branim. Ako se ponovo vidimo u BL, onda sa ćevapima.

  3. #13
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    E stevo... kad ga pre sroči... taman sam hteo da nateram pperic-a da 100 puta po kazni napiše "skiman, vrati se"...

    skiman, ako te put nanese u kg... ja plaćam ćevape. pperic, isto važi i za tebe...
    Izmenio/la hehehe; 18.02.2009 u 19:51.

  4. #14
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    ...skiman, ako te put nanese u kg... ja plaćam ćevape. pperic, isto važi i za tebe...
    Pa dobro Arso, nek' ne važi i za mene.

  5. #15
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pperic Pogledati poruku
    skiman pa nije čudo što su te odje... sa skijanje.hr. tamo glumiš nekog slovenca, sve tekstove pišeš na slovenskom a vidim da ti srpski ide jako dobro. zato se više ni nemoj vraćati. ostani tu gdje pripadaš.

    pperic: zuti karton.
    takav govor ovde nije dobrodoshao !
    "Nekom Drina tece desno, nekom Drina lijevo tece
    ma sve da tece u dubinu na dve pole svet da sece,
    znam tajni gaz, moje lane, most se pruzi gde ja stanem..."

  6. #16
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Opa, opa, postao sam popularan.... E ovako, neću se nikome ispričavat, zašto ovdje ovako, zašto na skijanje.hr ovako, jel ti jasno pperiću?? Ako te nešto interesira potraži objašnjenje na svom forumu ili pitaj nekog sa tog foruma npr. Taru, da ti objasni zašto sam sa vama komunicirao na svom jeziku.....Jednostavno, došao trenutak, kada sam osetio, da tamo kao Slovenac nisam dobrodošao....išle mi na quac non-stop neke provokacije po političkoj ili nacionalnoj liniji, da ti bude jasnije! Meni to ne treba, jer sam sportaš po duši i meni su svi ljudi isti, a kad neko non-stop provocira, e onda vam dragi Hrvati, hvala lepa za takav forum....I tako sam još samo ovdje i kod skimanijaka. Dovoljno, da si pišem sa ljudima dobre volje, kojima je politika zadnja briga i interesira ih ovaj predivan sport. Svima hvala na podršci i obavezno pivo, kad se vidimo....Ove godine opet dolazim u vaše krajeve. BTW ovdje me niko nije nikad isravljao, kad sam pogrešio u nekoj rečenici, kao što su me Hrvati uvjek popravljali (poznate fore kafa=kava, hleb=kruh, oprostite al meni je isto....na slovenčkom su me kasnije morali svi razumjeti i vidi čudo, razumjeli su....)
    Izmenio/la skiman; 19.02.2009 u 07:17.

  7. #17
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pperic Pogledati poruku
    skiman pa nije čudo što su te odje... sa skijanje.hr. tamo glumiš nekog slovenca, sve tekstove pišeš na slovenskom a vidim da ti srpski ide jako dobro. zato se više ni nemoj vraćati. ostani tu gdje pripadaš.

    pperic: zuti karton.
    Ide, ide....mnogo bolje nego hrvatski....

  8. #18
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Pa dobro Arso, nek' ne važi i za mene.
    Ih Stevo... kontao sam da tebi ne treba posebno da naglašavam... al eto ispravljam se...

    Stevo, ako te put nanese u kg... ja plaćam ćevape...

  9. #19
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Uuuuuu od ovolikih "cevapa" ogladneh, odoh na cevape a ko svrati u Sabac zna se...

  10. #20
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Symon Pogledati poruku
    Uuuuuu od ovolikih "cevapa" ogladneh, odoh na cevape a ko svrati u Sabac zna se...
    Pazi sada cevapi gde su najbolji ? Reci ce nam Skiman posle puta.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •