Mimoilazimo se. :(. Pazi za madonu se skrece kod mesta Male tako za taj put ne znam da li treba ali 99% da ti trebaju. Mi kada smo dolazili ja u zivotu nisam video tolike pahulje. kod mesta male je stajala policija i zaustavljala vozila. Svako ko nije imao lance je bio sklonjen sa strane da ih stavi a ako ih nije imao ili je mogao da ih kupi na pumpi ili ih nisu pustali gore. Ako imas lance bolje ih ponesi. Druga stvar nas bus nije imao standard lance koji idu preko celog tocka (one klasicne) nego neke sto se stavljaju brze i jedva su nas pusili da prodjemo. Jos jedna informacija nemoj da se previse trudis da odes da skijas oblast pincolo mnogo vremena treba da se dodje do oblasti a nista posebno. Ako moze na pm koliko te je izasao arazman bas u madoni i malo detaljnije o tome ako nije problem posto kada budem isao opet mnogo je bolje biti u madoni.