Strana 250 od 397 PrvaPrva ... 150200240248249250251252260300350 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.491 do 2.500 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2491
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    gužva nema, ali magla koliko hoćeš

  2. #2492
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Kako nije bilo guzve ? Meni se cini da je dans bio jedan od najposecenijih dana ,ove sezone

  3. #2493
    Member
    Datum registracije
    31.01.2012
    Poruke
    90

    Podrazumevano

    Kilimaker je u pravu i ne samo ove sezone ...pogledajte slike i video...

    Današnja poseta ski centru Babin zub na Staroj planini je po svemu sudeći oborila mnoge rekorde.

    Svakako je spajanje praznika sa vikendom kao i visina snega od čak 103 cm, izazvalo veliku posećenost ski centru.

    Ovome još možemo dodati i povoljnije cene od večine ski centara u Srbiji, ljubazno osovlje kao i netaknutu prirodu koja okružuje ovaj ski centar.

    www.staraplanina-babinzub.info/stara-planina-foto-i-video-album-16-02-2013/

    Sad ce macak da me napuca sto nema slika... Neki ce se i prepoznati ..

  4. #2494
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Druze ,svaka cast .
    U danasnjem albumu se nalazi moja prva slika posle 17 godina skijaske pauze!
    Cele zime dolazimo ,ali stalno sam ja taj koji slikam a ne i taj koga slikaju.
    Dugujem

  5. #2495
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    E ako, neka bude malo guzve. Zaista mi je drago zbog toga. Nama ce ovo biti peta sezona na SP. Obicno su me ljudi belo gledali kada cuju gde idemo. Prosle godine smo preporucili prijateljima i oni se vracaju ove godine . Ove sezone smo preporucili jos nekima i oni su zadovoljni... a i marketing radi svoje

  6. #2496
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Mozda sam malo dosadan, ali opet imam neka pitanja ... Da li neko zna iz prve ruke, ima li hotel bankomat (ne mora hotel, ali to mi je najlogicnije), apoteku, neku prodavnicu? Do prosle godine jedinu prodavnicu drzao je Zvonko u Crnom Vrhu a i ona je vise bila zatvorena nego sto je radila ... Posto dolazimo sledece nedelje prosto bih voleo da znam sta da nosimo sa sobom... Hvala unapred

  7. #2497
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ioannes65 Pogledati poruku
    Današnja poseta ski centru Babin zub na Staroj planini je po svemu sudeći oborila mnoge rekorde.

    Sad ce macak da me napuca sto nema slika... Neki ce se i prepoznati ..
    Samo vi obarajte rekorde, nemam nista protiv! Kamo srece da oborite i rekord u povecanju broja staza vec naredne sezone!!

    Nema veze sto nema slika, bitno je da postovi nisu monotona reklama drugog sajta, vec zaista forumski post i onda nema greske! Samo napred i budite jos bolji, pa da se broj skijasa ne oseti - i ubrzajte tu gondolu na trojku!

  8. #2498
    Member
    Datum registracije
    31.01.2012
    Poruke
    90

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kilimaker Pogledati poruku
    Druze ,svaka cast .
    U danasnjem albumu se nalazi moja prva slika posle 17 godina skijaske pauze!
    Cele zime dolazimo ,ali stalno sam ja taj koji slikam a ne i taj koga slikaju.
    Dugujem
    Nadam se da nismo izneverili ocekivanja...ocekujemo vas opet !!!

  9. #2499
    Member
    Datum registracije
    31.01.2012
    Poruke
    90

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Samo vi obarajte rekorde, nemam nista protiv! Kamo srece da oborite i rekord u povecanju broja staza vec naredne sezone!!

    Nema veze sto nema slika, bitno je da postovi nisu monotona reklama drugog sajta, vec zaista forumski post i onda nema greske! Samo napred i budite jos bolji, pa da se broj skijasa ne oseti - i ubrzajte tu gondolu na trojku!
    Ahahaah hvala ..meni je drago sto ljudi na nas entuzijaste sa SP ne gledaju kroz celo Skijaliste Srbije...ja se samo nadam da mozemo da ostanemo isti...

  10. #2500
    Member
    Datum registracije
    31.01.2012
    Poruke
    90

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Mozda sam malo dosadan, ali opet imam neka pitanja ... Da li neko zna iz prve ruke, ima li hotel bankomat (ne mora hotel, ali to mi je najlogicnije), apoteku, neku prodavnicu? Do prosle godine jedinu prodavnicu drzao je Zvonko u Crnom Vrhu a i ona je vise bila zatvorena nego sto je radila ... Posto dolazimo sledece nedelje prosto bih voleo da znam sta da nosimo sa sobom... Hvala unapred
    NIKAKO ne ubacivati karticu u HOTELSKI BANKOMAT zovu ga prozdrljivac..jede kartice ! Na prodavnicu se ne pouzdaj...za vikend ima rostilja u Kolibi preko puta polaza gondole...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •