Strana 225 od 692 PrvaPrva ... 125175215223224225226227235275325 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.241 do 2.250 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #2241
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Otišli smo gore u petak 25.03.2011. Stigli oko 22h na vrh. Gore je bilo iznenađujuće hladno i vreme je obećavalo.

    Subota 26.03.2011.

    Bili smo na žičari u 08.50 i čekali u redu. Pančić je krenuo prvi i svi su otišli na Crvenu Duboku. Crna je bila zatvorena, zbog bordera imali su neko takmičenje klinci. Bilo je sunčano, staza opeglana, najbolje u sezoni. Pošto je bilo toplo već oko 11 smo se povukli, jer je zbog vrućine sneg postao težak i umorio me je pa smo krenuli u obilazak. Osim 4a koja je skroz pukla i leve strane MK sve ostale stazi su bile sasvim ok. Jaram možda najbolji, tamo smo bili oko 12, a tamo rebarca na stazi. Na marinim je bilo nezgodno na tanjiru je bilo na nekim delovima blato. Duboke su bile razdrljane skroz i za mene jako zamorne pa sam šarala crvena plava crna plava. Na Krčmar nisam išla, jer brinulo me je kamenje kog na jednom delu staze. U 17h sam uhvatila zadnju žicu. Bilo je dosta ljudi, bila sam iznenađena što ih je toliko bilo.

    Nedelja 27.03.2011.

    Mnogo manje ljudi nego u subotu. Mnogo manji red na Pančići u 8.50. Naravno svi odmah idu na Crvenu Duboku, koja je prva pukla, bila zarovana već oko 11h. Bilo je malo hladnije nego u subotu, pa je i sneg bio nešto tvrđi, ali opet je posle 12 otežao i skijanje je bilo baš zamorno za mene. 4b je najduže držala. Čak je oko 16 bilo rebara po uglovima. Nijednu stazu nisam mogla da odskijam iz keca, morala sam malo, malo pa da stanem. Do 17h su skijali samo žičničari i po koji fanatik i ja.

    KRAJ SEZONE
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  2. #2242
    Junior Member
    Datum registracije
    28.09.2009
    Godina
    47
    Poruke
    20

    Podrazumevano Nije kraj

    U ponedeljak bilo perfektno. Dočekao nas minus i prazne staze. Potpuno nov doživljaj Kopaonika!

    P.S. Mala molba off topic. U nedelju sam na potezu Krčmar - Karaman Greben - Mašinac izgubio fotoaparat NIKON L12. Pa ako neko zna nešto o tome bio bih zahvalan..

  3. #2243
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku

    KRAJ SEZONE
    Nemoj reci dvaput
    http://www.skijanje.rs/forum/showthr...t=154&page=132

  4. #2244
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano 360 sverne slike

    Citirati Originalno postavljeno od akole Pogledati poruku
    I u period od 12 do 19.03 sam sretao likove koji su snimali nešto ovako slično.

    Pretpostavio sam da je to snimano za Google a videćemo šta će se pojaviti.
    Citirati Originalno postavljeno od bančilo Pogledati poruku
    Hvala svima!
    Potrebno je neko vreme kako bih ih Google prihvatio pa ce biti vidljive i bez preuzimanja ove liste.
    Bogami ipak se pojavilo još 360 slika, doduše baš nisam siguran da je snimljeno u periodu 12-19 mart ali je super.
    Skijalista Srbije su odradile posao sa 360 svernim slikama i postavile na svoj sajt Kop 360
    A bogami snimljen je Zlatibor i Stara planina.

    Valjalo bi da se i ovo pojavi na Google bilo bi baš upotpunjeno sa Bancilovimim slikama i imali bi doživljaj kretanja kroz Kopaonik...
    Postavljeni su i video snimci staza.
    Prava stvar

  5. #2245
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Apropos price o fasizmu sa proverom identiteta i ski pasova. Jos malo pa cu zaokruziti dva meseca skoro svakodnevnog skijanja u monterosi. Ovo mi je drugi sezonski pas, a mogao sam da produzim i prvi. Nisam morao da se slikam ponovo jer su me nasli u kompjuteru od prosle godine, a i tad su uzeli samo sliku iz biometrijskog pasosa.

    Pored toga, na sezonskom ski pasu, niko me nikada nije zaustavio da proveri da li sam zaista ta osoba, a ovo je nesto sto se lako moze zloupotrebiti.

    Eto, a na kopaonik je u decembru moralo da se ide i da se slika sa naslovom novina tog dana.
    Cao Goksi!

  6. #2246
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    E bas super..sigurno te vec i poznaju, posle toliko vremena

    Eviva Monterosa e la liberta!

  7. #2247
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.076

    Podrazumevano

    @pailhead: ista stvar važi i na Kopaoniku, samo se prvi put slikaš, znam pošto dečiji ski pass zahteva sliku, i nisu mi ni tražili da se slikaju samo su našli sliku u računaru. A ne moraš ni da vodiš decu sa sobom ako prvi put kupuješ pass za njih pošto možeš da im daš sliku sa mobilnog (to su mi oni ponudili).

    Za onaj 10/sezona su "plašili" ljude iz prostog razloga da se isti ne bi zloupotrebljavao (a jeste, pošto se može videti i na oglasima na ovom forumu barem 2 takva u prodaji - a ski pass nije prenosiv po pravilima svih skijališta na svetu)..

    Ljudi zloupotrebljavaju ski passove, kradu skije sa ski testova, pa nije ni čudo što se kontroliše više.

    Lično ne vidim nikakav problem da mi neko ponekad proveri ski pass (a nikada mi niko u životu [do sada] nije proveravao ski pass, ni na domaćim ni na stranim skijalištima), nemam šta da krijem, ne petljam, pa nemam ni čega da se "bojim".

  8. #2248
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Još jedna fascinantna stvar u vezi SS i skijališta Kopaonik (jedinog koje radi, pošto su ostala dva zatvorena). Zar ne bi bilo bolje da naprave neku last min akciju, da nenormalno spuste cenu ski pasa i smeštaja i da umesto da skijaju samo žičničari i po koji fanatik napune ceo centar. Najskuplji je prazan hotel i prazna žica.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #2249
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Ili da su bili fleksibilniji oko kupovine tog 10 u sezoni. Ja bih ga kupio, ko zna da li bih ga uopste iskoristio.
    Cao Goksi!

  10. #2250
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Uzeću i sledeće sezone definitivno, isplati se, meni se isplatlo iako sam samo 8 dana iskoristila. Najviše se isplati zato što u februaru mogu da izvodim 4500 po vikendu i odem na 4 vikenda, a 7500 po vikendu bi mi već bio problem. Počeću ranije, već početkom februara da krckam pa ću potrošiti
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •