Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: Zao, los, dobar

Hibridni pregled

  1. #1
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    bravo za reportazu i posjetu mojoj ipak omiljenoj zemlji! steta sto nije bilo snjega, inace taj region obiluje freeride mogucnostima. a bas neki dan htjedoh nekom replicirat da skijanje u svajcarkoj uopste ne mora i nije skuplje nego u francuskoj ili austriji. oke mozda Gstaad nije zasluzijo da na njega bacas pare, ali mislim da uopste uzevisi sto se smjestaja tice i cijena skipasa nije uopste toliko skupo ko sto covjek od te zemlje ocekuje. (inace kad spomenes Gstaad, ja oma pomislim na vremesne zenice u bundama od nerca i parkirane jaguare njihovih jos starijih partnera). i upravo zato sto takva publika posjecuje taj centar i ima toliko netaknutih prostranstava za skijanje offpiste. to ti je ba secret spot
    ps
    ma ja nemere se to poredit sa verbierom sto se guzvetine i atmosfere tice. naravno ja da biram biro bi uvijek prije za takav neki autenticni saanen (jer to po rijeci sani?) nego verbier.
    Izmenio/la Sapa; 23.03.2011 u 10:15.

  2. #2
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    43
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Mmmm da... moglo bi se reci da sam u duzoj i prijateljskoj posjeti. Nazalost, jos mi nisu poklonili Stoeckli

    Da je (skoro) jednako jeftino kao u Aut (ili pogotovo Fr), ne bih se bas slozio... kad pogledas ski pas u nekom od imalo vecih centara, to je sve od 60 CHF minimum dnevni pas, a St. Moritz i bratija idu i preko 70... Po trenutnom kursu, to mu dodje od nekih 45E pa navise. Za smjestaj nemam pojma, ovo je prvi put da sam trazio, s obzirom da sam gledao 3 dana unaprijed, i to za 2 nocenja, slozio bih se da je OK cijena. Da necu bacati pare na Gstaad se odnosilo na to da imam boljih skijalista koje mogu "odraditi" u dnevnoj varijanti...

    A za Gstaadsku klijentelu, predrasude su ti sasvim na mjestu. U okolnim mjestima nisam stekao takav utisak, ali sam Gstaad mu dodje ko SUP za fashion police

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •