Strana 5 od 15 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 149

Tema: Sneg 2005 Jahorina

  1. #41
    Member dzonka avatar
    Datum registracije
    08.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    96

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jazz
    ciao,

    imam rezervaciju za 12.02. hotel kristal i isto ne znam da li da uplaćujem kaparu ili ne... :roll:

    dzonka, kad odlučiš, molim te, podijeli odluku sa mnom

    unaprijed hvala,

    jazz
    biti ili nebiti? ma sneziti...

  2. #42
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2005
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Aleksa, ti si rekao da živiš tu pa si nas mogao malo informirat kakvo je stanje na Jahorini? Koliko je snijega napadalo? Da li još pada? Budi 8) i napiši jer na stranici nema infa, a ja i prijatelji nestrpljivo čekamo bilo kakvu informaciju jer uskoro trebamo krenit put tamo.Nadam se da još pada i da nećemo ostat bez pravog doživljaja skijanja koje cijelu godinu nestrpljivo očekujemo.A vidim da ima još mnogih koji se "tresu"?

  3. #43
    2011. pocela skijanjem! midwest avatar
    Datum registracije
    02.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head i.XRC 800
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Kako i sam trebam krenuti na Jahorinu u utorak, pridruzujem se apelu koji je uputila Mia....
    Funkcija umjetnosti je da bude ogledalo prirode, a dovoljno veliko ogledalo naprosto ne postoji.

  4. #44
    Junior Member
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    OK Nije me bilo jedno vrijeme bio sam malo zauzet evo upravo sam se vratio is Sarajeva svi su krenili na planine snjeg je padao zadnja dva dana ne nesto pretjerano ali onako uglavnom nije vise onako toplo kao predhodni par dana nazvacu kolegu danas u toku dana da vidi rade li staze i koje pa vam nesto vise javim veceras.
    Pozdrav

  5. #45
    Junior Member
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    E ovako, na Jahorini nema nesto prejerano snjega mada kako izgleda vani treba da pocne da pada inace vec sam vam rekao da je padao zadnja dva dana sve staze rade i ima dosta gostiju bar bilo ih je danas.
    Tako da moze se skijati.
    Cujemo se ..

    Alexa

  6. #46
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2005
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Aleksa
    E ovako, na Jahorini nema nesto prejerano snjega mada kako izgleda vani treba da pocne da pada inace vec sam vam rekao da je padao zadnja dva dana sve staze rade i ima dosta gostiju bar bilo ih je danas.
    Tako da moze se skijati.
    Cujemo se ..

    Alexa
    Hvala ti na informaciji.Bolje išta,nego ništa! Čim rade sve staze valjda je ok??A iskreno se nadam da će snijega još malo napadati,bar tako kaže vremenska prognoza za sljedeću sedmicu.Ako možeš javi dođe li do kakve promjene tj. do snježnih padalina, da nam bude lakše pri srcu. :wink: I još jednom ti hvala!

  7. #47
    Junior Member
    Datum registracije
    03.11.2005
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    ja imam rezervisano za 29 jan. i placenu kaparu, ali se nadam da ce biti snega, da to nece biti bacena kinta... :wink:

    I zanima me jos da li na Jahorini ima nekih posebnih staza za snowboarding, neki snowboard park ili staze za boarder cross...ili nesto slicno...

  8. #48
    Member
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    zg
    Skije / Bord
    head
    Godina
    52
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    ja uplatila kaparu, pa šta bude - bit će.
    ne smijem ni razmišljat o tome, samo se izluđujem pitanjima u smislu: a zašto nemaju topove... :?:
    uhhhh

    dzonka, šta si ti napravio?

    pozdrav,

    j.

  9. #49
    Member dzonka avatar
    Datum registracije
    08.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    96

    Podrazumevano

    i ja sam dao kaparu! uzeli smo neku super kucu na samoj stazi. e sad, kuca je za 8-10, a nas je samo 5, tako da nam je malo skuplje, ali neki od nas koji idu, kazu da je kuca extra.
    mi bi trebali ici 12.02.
    samo rata da ne bude, a snega bar preko 30 cm

    ne znam jos jedino da li da idemo kolima ili busevima...

  10. #50
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ne znam da li je vec bilo na forumu ali evo linka na web cameru na Jahorini
    http://freeweb.siol.net/ticc/G2J/sr/index.htm

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •