Strana 24 od 46 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 231 do 240 od 454

Tema: Na vrhu Brezovice (slike)

  1. #231
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    O bre, ček da vidim prvo kako mogu slike uopšte da se kače na galeriju. Nisam ni znao da može da kači ko 'oće i kako 'oće.

    EDIT: ne bi bilo loše da mi neko otvori nalog na galeriji. Popeeeeeeeeeeeeeeeee!
    Izmenio/la nidza; 29.03.2006 u 12:12.

  2. #232
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nidza
    O bre, ček da vidim prvo kako mogu slike uopšte da se kače na galeriju. Nisam ni znao da može da kači ko 'oće i kako 'oće.

    EDIT: ne bi bilo loše da mi neko otvori nalog na galeriji. Popeeeeeeeeeeeeeeeee!
    Pa pisi deWille-u, prosto ko pasulj.

  3. #233
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Dvd

    Podseticu Igora da narezemo na DVD ono nocno skijanje i jos nesto ako je ostalo.

  4. #234
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od VRAGODO
    Hvala na pozivu, možda iduće sezone i bude nešto (djeca su i ove godine insistirala na Brezovici). Vjerovatno će se mnoge stvari do tada iskristalisati, uključujući i nesmetan i bezbjedan promet iz svih i u svim pravcima. Puno pozdrava i još dobrih dana za skijanje ove sezone.
    Pozdrav Vragodo,
    Ako nemozes sada za 1.Maj moras sa nama da ides jer tada ce nas biti jakooooooo puuuuuuuuno i bice zezanje do bola normalno i skijanje posto snega tamo ima za izvoz na austriske glecere!Pozdrav,POP

  5. #235
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nidza
    O bre, ček da vidim prvo kako mogu slike uopšte da se kače na galeriju. Nisam ni znao da može da kači ko 'oće i kako 'oće.

    EDIT: ne bi bilo loše da mi neko otvori nalog na galeriji. Popeeeeeeeeeeeeeeeee!
    Ma jel moguce,takav strucnjak za kompjutere pa kaze "nisam znao".Bolje ikad nego nikad

  6. #236

    Podrazumevano

    Snega prko glave.
    Kad vidim ove slike koje su postavljene ovih dana prisetim se Sare iz pocetka devedesetih kad je bilo snega preko glave pa smo se redovno za 1.maj skijali i zezali.Pozdrav Vrag-u

  7. #237
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Pozdrav

    Pozdrav i deda-djoci!
    Da znas da nam falis ovde u ekipi. Kad bi te POP i CRAZY videli kako skijas odmah bi dobio nadimak KRIZAJ!

  8. #238

    Podrazumevano

    Hvala Vrag.Ti me poznajes najbolje i kao skijas a i ko coveka, a vidim da si ti ustvari Krizaj.Vrag je najbolji skijas na Brezovici,jer ima najvecu volju od svih,najvise uziva u skijanju,najbilji je Drug,zna covek kako se zivi.Pozdrav drustvu od Deda Djoce iz Norveske

  9. #239

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lillehammer-deda djoca
    Hvala Vrag.Ti me poznajes najbolje i kao skijas a i ko coveka, a vidim da si ti ustvari Krizaj.Vrag je najbolji skijas na Brezovici,jer ima najvecu volju od svih,najvise uziva u skijanju,najbilji je Drug,zna covek kako se zivi.Pozdrav drustvu od Deda Djoce iz Norveske
    Jugi ti li si? Kako je skijanje na HAJFFEL-u

  10. #240

    Podrazumevano

    Ja sam Slemice.Sta radis?Sta ima novo?Cujem da si naucio da skijas,tako i treba.Bio sam samo jednom ove godinw a mozda za uskrs odm u Are(Svedska)
    ali nigde nema skijanja ko na Sari.Pozdravi Mutka i Medu.
    P.S.Vrag de se nalazis?Sto te nema

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •