Najbolja varijanta je doci kod gondole u 8:10h ili i neki minut pre (tako smo radili poslednjih 3 dana), sacekati 10 do 15 minuta da krene gondola i odmah se ulazi, i to sa strane blize parkingu, pored ULEN prostorije, jer je tu manja guzva. Ovo je provereno najbolje.
Ako ne zelite platiti parking onda kolima odete malo iznad gondole, pored puita postoje više mesta gde se može parkirati, spustite se skijama ski putem do gondole, a kasnije ski putem dolazite za kola.
I još jedna opcija je da kolima idete do Čalin Valoga, medjustanice gondole, tu parkirate, i onda se tu ukrcate na gondolu, svaka ili skoro svaka kabina gondole je nepopunjena do maksimuma, tako da se može ući.
Sve u svemu, kada se ode na staze, lepe su za skijanje, pogotovo juče i danas kada je na stazama prirodni sneg.


Smeštaj u Brzeću, kod gondole
Korisne informacije o zimovanju u Banskom
Odgovor sa citatom