Javašluk na svim nivoima, pa i tu. Daješ nekome nešto u zakup, još pod takvim uslovima (za 1 dinar), a ne definišeš u ugovoru jasne uslove, kojima ga obavezuješ na nešto.
Javašluk na svim nivoima, pa i tu. Daješ nekome nešto u zakup, još pod takvim uslovima (za 1 dinar), a ne definišeš u ugovoru jasne uslove, kojima ga obavezuješ na nešto.
Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)