Ima li neko informacije, slike kako je na Durmitoru. Izgleda da bas ima snega !!!!!!!!!!
Ima li neko informacije, slike kako je na Durmitoru. Izgleda da bas ima snega !!!!!!!!!!
Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)