Strana 7 od 57 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 561

Tema: Pisite o SNEGU na divcibarama

  1. #61
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    za organizaciju . Šalim se, ali ipak je bolje da cenu ski pass-a računaju "kao napolju", a to je da izračunaju troškove za celu sezonu / podele isti sa brojem projektovanih ski pass-ova koje će prodati i dobiju cifru.

    U tom slučaju nemaju logiku "ako se isplati" nego uvek radi bar jedna žica. Kako je na Divčibarama 1 žica, onda im mora raditi uvek 100% .

    E sad, slažem se da to nije ski centar iz mnogo razloga .

    Iz tog razloga, ću da zapalim tamo gde rade sigurno kada najave (u sadašnjem slučaju Kopaonik i Jahorina).

    Kada/ako "Vujić" bude napravio ski centar, onda će verovatno i puštati stalno 1 lift .

  2. #62
    BeGGiNeR
    Datum registracije
    14.02.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    NITRO Target
    Godina
    48
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    kanda su opet nestale poruke, nevermind

    gazda V planira veliko shirenje Divcibara nadam se samo da u tim njegovim velikim planovima ima mesta i za investiranje u nove staze na Divcibarama i povezivanje staza izmedju sebe kao i povoljne cene ski pass uzevsi u obzir planinu kao takvu tj da su Divcibare, Divcibare a Kopaonik Kopaonik itd.
    >>>>>>>>> www.snowboard.rs <<<<<<<
    >>>>> www.snowboardserbia.com <<<<<
    -=[ snowboard community site ]=-= live2board =--

  3. #63
    Junior Member Snow[B]oarder avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    Atomic HatChet
    Godina
    34
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Ljudi imali snega na divci tj koliko ga ima ????
    Beat the Bastards - Beat them NOW ! ! !

  4. #64
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    ima ga dosta, ali zice ne rade....

  5. #65
    BeGGiNeR
    Datum registracije
    14.02.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    NITRO Target
    Godina
    48
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Stara zica je proradila, radila je juche i radice za vikend. Za novu su navodno najavili da ce ponovo proraditi za vikend tj Subotu, ne znam koliko je tacna informacija ali ostalo je da se vidi. Snega je napadalo jos ali koliko je to dovoljno da prekrije krsh i lom na novoj stazi ne znam...

    u svakom slucaju vredi otici za vikend do Divcibara i proveriti

    uzdravlje
    >>>>>>>>> www.snowboard.rs <<<<<<<
    >>>>> www.snowboardserbia.com <<<<<
    -=[ snowboard community site ]=-= live2board =--

  6. #66
    Junior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Posto planiram zimovanje za dve nedelje, interesuje me kakava je situacija sa iznajmljivanjem opreme na Divicibarima? Ne bih voleo da ne mogu da nadjem odgovarajuce cipele i sl... iako mi je lakse da iznajmim tamo nego da teglim sve iz bg-a

    Hvala i pozdrav
    Darko

  7. #67
    BeGGiNeR
    Datum registracije
    14.02.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    NITRO Target
    Godina
    48
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Na Divcibarama ima jedno 3-4 mesta za iznajmljivanje opreme koja sigurno rade. Za ostale ne znam, ali vizuelno kako sam video ima stvarno gomila opreme tako da sam skoro siguran da mozes da nadjes nesto sto ce tebi odgovarati.

    Cene variraju ali generalno nije skupo tj bilo je oko 400 dinara dan.

    Pogledaj preko puta pumpe kod kioska tu ima gomila opreme u podrumu pre hotela Pepe sa leve strane ima u kucici isto dosta opreme, i na samoj stazi imas zeleni kontejner od Paje sa opremom, drvenu kucicu sa opremom a tu bude i kamp prikolica pored samog puta prepuna opreme

    tako da mislim da ces od svih tih mesta uspesno pronaci opremu koja tebi odgovara ili bar bude dobra da ne zhulja/boli i slicno

    uzdravlje nadam se da sam malo pomogao
    >>>>>>>>> www.snowboard.rs <<<<<<<
    >>>>> www.snowboardserbia.com <<<<<
    -=[ snowboard community site ]=-= live2board =--

  8. #68
    da evil smurf veliki strumf avatar
    Datum registracije
    17.10.2006
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Radi nova žičara na Divčibarama
    10:36 | Izvor: Beta, Tanjug
    Divčibare -- Na Divčibarama, na ski-stazi na Crnom vrhu, puštena je u rad nova staza za skijanje sa žičarom vrednom 102 miliona dinara.

    JP Skijališta Srbije obezbedilo je besplatno skijanje na novootvorenoj ski-stazi do 20. januara 2008.

    Staza na Crnom vrhu Staza dugačka je 850 metara, a kapacitet žičare prenete prošlog leta sa staze Duboka na Kopaoniku je 1.200 skijaša na sat. Javno preduzeće Skijališta Srbije ranije je saopštilo da je ta staza bila spremna za skijaše, ali da problemi pristupa stazi nisu bili rešeni, jer valjevska opština nije sa vlasnicima zemljišta regulisala imovinsko-pravne odnose.

    Staza na Crnom vrhu prosečena je kroz državnu šumu, a Skijališta Srbije rešila su imovinsko-pravne odnose sa Javnim preduzećem Srbijašume, od kojeg su na upravljanje dobijene parcele na kojima su žičara i staza.

    Žičaru su pustili u rad državni sekretar u Ministarstvu ekonomije i regionalnog razvoja Goran Petković i generalni direktor Javnog preduzeća "Skijališta Srbije" Nebojša Nedeljković.

  9. #69
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Podrazumevano

    Zica nije sa Duboke nego sa Karaman grebena

  10. #70
    Junior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od freak Pogledati poruku
    Na Divcibarama ima jedno 3-4 mesta za iznajmljivanje opreme koja sigurno rade. Za ostale ne znam, ali vizuelno kako sam video ima stvarno gomila opreme tako da sam skoro siguran da mozes da nadjes nesto sto ce tebi odgovarati.

    Cene variraju ali generalno nije skupo tj bilo je oko 400 dinara dan.

    Pogledaj preko puta pumpe kod kioska tu ima gomila opreme u podrumu pre hotela Pepe sa leve strane ima u kucici isto dosta opreme, i na samoj stazi imas zeleni kontejner od Paje sa opremom, drvenu kucicu sa opremom a tu bude i kamp prikolica pored samog puta prepuna opreme

    tako da mislim da ces od svih tih mesta uspesno pronaci opremu koja tebi odgovara ili bar bude dobra da ne zhulja/boli i slicno

    uzdravlje nadam se da sam malo pomogao
    Hvala, naravno da si pomogao, nisam znao da gore ima toliko opreme

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •