Strana 16 od 57 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 561

Tema: Pisite o SNEGU na divcibarama

  1. #151
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Došli mi, rek'o da sačekamo, a oni nam kažu da se sklonimo da im ne smetamo , kao ne radi za sada žica. Na pitanje zar nema radno vreme oni odgovaraju da ima i drugih uslova da radi žica (10 skijaša) - a subota/vikend .
    Ladno bi oni tebe i sina da oteraju da ne krenu slucajno ljudi da se skupljaju......no koment
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  2. #152
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Barem se na kraju klinac iskijao, pošto nije bila velika gužva pa je moglo da se izvoza. Danas se toliko iskijao da na kraju skoro nije mogao da se popne uz stepenice prvog sprata (bauljanje ), naravno ima 4.5G pa mu je to mnogo za uzrast .

  3. #153
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Pozz svima ! evo i ja sam sa cerkicom bio u subotu i nedelju na Divci pa da se nadovezem na wladovu pricu.
    Subota pozovem hotel Pepu proverim - ima snega radi zica istog sekunda se spakujemo porodicno i zapalimo gore.Put suv (naravno sa podosta rupa )stizemo relativno brzo i na moje iznenadjenje nema guzve na tanjiru ! u letu ja i cerka oblacimo pancerice i trk na zicu ! Vreme odlicno mestimicno oblacno ali toplo (osim na vrhu- vetar ali nista strasno) staza ok malo raskvasena ali prihvatljiva,snega dovoljno.Proveli smo se extra,jedino je uzitak kvarilo relativno cesto zastajanje zice ali sve u svemu fino je bilo.

    Nedelja ,slicno vreme ,mnogo veca guzva,staza prilicno popustila u gorenjem delu progledala ali ipak za ovako visok datum moze se reci da je sve ovo sve cist dobitak

    Velika je steta samo sto su Divcibare su jako lose propracene informacijama o snegu,stazama i marketingom uopste ,a skroz neopravdano cesto ima dovoljno snega i prelepo je gore ali to ljudi ne znaju . U zicaru se malo ulaze tako da su cesti zastoji neminovni valjda ce se nesto u buducnosti promeniti po tom pitanju ,pocelo je da se ulaze gore - nova staza (traljavo ali ipak krenulo je sa mrtve tacke) ostaje da vidimo sledecu sezonu.

    @wlad
    Eto videli smo se sigurno na stazi, ali tek danas sam se registrovao (mada sam citao forum u par navrata ranije) ovde pa nismo imali priliku da se upoznamo ,ima dana ,bilo je par slatkih klinaca (jedan je imao neke male rossignol i skijao bez stapova - mozda sin ?) koji su jurisali niz crni vrh non stop kao profesionalci

    Pozdrav

  4. #154
    Member crni16 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Šabac - Novi Sad
    Skije / Bord
    Flow
    Godina
    38
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    @wlad. Jos ako si snimao sina, koji se spusta kao pravi profesionalac niz padinu onda smo se i mi videli pretproslog vikenda.

  5. #155
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Ja sam bio u cetvrtak i bilo nas je 15ak. Mislim da nisu prodali 10 skipass-ova, jer su bili vecinom instruktori i radnici na zici, koji su iskoristili dan da se opuste. Staza je utabana ispred 11, i to lose, ali posto nije strma vrlo lepo se utabala skijama, bez da se naprave hupseri. Skijali smo lepo do ispred 5. A onda se priroda poigravala. Padao je smrznut sneg, a kroz oblake se probijalo sunce pred zalazak. To sam posmatrao sa vidikovca i bilo je carobno. Prelep dan.

  6. #156
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Smile

    Narode, dodjite za vikend 20.03.-22.03. BICE SNEGA!!!
    Javljam vam u petak...

  7. #157
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Mi smo i danas bili na stazi, ustali rano i izašli - žive duše nije bilo na Divčibarama, bukvalno nema nikoga van smeštaja, samo se čuje cvrkut ptica .

    Onda ja klinca vukao za štapove, napravio 10tak vožnji (a ja se pešice rekreirao ), spakovali se i pravac kući. Čak je na kraju počela i sitna kišica da pada...

    Sve u svemu uspešan vikend, naskijao se mali - lako ga je bilo prepoznati pošto je mali i jedan od retkih na stazi koji nosi kacigu (video sam još 2 dece starije od njega da nosi kacigu u nedelju).

    Što se njega tiče, ja mislim da je zatvorio sezonu, sada malo tata da skija .

    crni16 & miki: vidimo se sledeći put .

  8. #158
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Jao pa da jeste tacno je on malecki na kog sam mislio i moja zena ga je videla i cimala me vidi onog malog kako je sladak ona i sin su pravili sneska dole desno pored staze (subota) a ja i cerka smo skijali.

    Prognoza je da ce biti jos snega za vikend pa se vidimo gore

    Pozdrav i dodjite !!!

  9. #159
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Hvala . Evo slike od subote ujutru (tanjir još nije proradio):

    IMG_0027.JPG

  10. #160
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Extra je slika ! da tacno smo ga svi zapazili evo jedna nasa od subote, ja i cerkica , zena slikala telefonom pa nije bas sjajna

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •