Strana 9 od 57 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 561

Tema: Pisite o SNEGU na divcibarama

  1. #81
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Radi stara staza. Na mestima je smrzla, ali je malo srede i OK je. Ne krece se od vrha, sto znaci da se koristi 2 trecine steze. Blaga je i odlicna za pocetnike i pripremanje za Kop. Ski kuce je 250 din. Tanjiric je solidan, a guzve ima oko podne, kad pocnu ski skole.
    Pozdrav!

  2. #82
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od `<~$nOwBoArDeR~>` Pogledati poruku
    Javljajte i pisite svakakve informacije koje imate o divcibarama.....koliko trenutno ima snega tamo...da li rade zicare...itd...Poz
    Snega ima, staza (stara) radi od vrha. Bio sam u nedelju i proveo se bolje od ocekivanog. Odrzace se sigurno i za sledeci vikend.

  3. #83
    Member steva avatar
    Datum registracije
    29.12.2007
    Lokacija
    Lazarevac
    Godina
    48
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    a sta se desava sa novom stazom,ima li kakvih informacija o tome?

  4. #84
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Ne radi. Na Divci ima dosta snega, ali jos dosta treba za novu stazu. Radila je zica pre neki dan, ali samo za pesake. Stara staza je malo kraca i malo uza, a u gornjem delu malo vise uza, pa je malo losija od nove, ali ne previse. Tanjir je dobar, cini mi se bolji nego na Kopu, tj. ne cima i veci je, pa je samim tim i laksi. Staza je u donjem delu cista (livada), a u gornjem ima malo kamenja, ali ima i snega da ga pokrije. Sneg je tvrd i smrznut sem na par mesta, gde ima leda, ali bas malo. Najavljene su padavine, a ja idem cesto gore, posto mi je blizu, pa cu pisati kakvo je skijanje. P.S. Ski pass je 500din posto radi od vrha.
    Pozdrav!

  5. #85
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2008
    Godina
    60
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Otvorena ski-sezona na Divcibarima(bar sto se mene tice).Snega 20-30cm,Ratrak sredio staru stazu,zica ne radi(mozda za vikend-kaze ratrakdzija).Temperatura -3 bez vetra.Na stazi samo ratrak i ja,extra.

  6. #86
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Bravo , da li su sredili i "novu" stazu? Da li postoji put do nove staze (da se dođe kolima) i parking ove godine?

  7. #87
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2008
    Godina
    60
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Novu stazu nisu tabali mada izgleda odlicno-nema panjeva i krsa,samo belilo.Put i parking nisam video-bar ih nije bilo pre mesec dana.Suska se da seljaci blokiraju jer im drzava nije isplatila neke pare...

  8. #88
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Novu stazu su sredili letos: povadili panjeve, kamenje, ispeglali put koji je presecao stazu, sredili korpe, zatravili stazu. Staza najverovatnije nece raditi jer lokalno govedo, vlasnik goleti koja nicemu ne vredi ne da prolaz po putu koji se decenijama koristi. Hoce covek stotine hiljada evradi.
    Stara stazica od 400m bice kao i do sada raj za decicu sa kliskom za 500-600 dinara za ski kartu koja je najskuplja na svetu racunajuci din/metar.

  9. #89
    Member
    Datum registracije
    26.11.2008
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Elan Magfire 10
    Godina
    41
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    jel proradila žica ovog vikenda?

  10. #90
    sztareklilla
    Guest

    Podrazumevano

    Da li ima snega

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •