Strana 50 od 57 PrvaPrva ... 404849505152 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 491 do 500 od 561

Tema: Pisite o SNEGU na divcibarama

  1. #491
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano Stanje na putevima :P

    Citirati Originalno postavljeno od IvanAr Pogledati poruku
    Grimani,zanima me stanje na putu,da li si isao preko Bukova?
    ne znam sta ti je Bukovo al... isao sam iz pravca Mionice(put ide iz Valjeva i ukljucuje se na put iz Mionice.sad videh da si iz Arhandjelovca pa to ti je milsim taj put kako ti rece BukoVo...
    put je bio ocajan kad smo dolazili izmedju 9-10h padao je jako sneg(kasnije smo skontali mokar) i put nije bio ociscen....drugar vozi ne znam ono kao ova nasha nova zastava i ima nove zimske gume(bez lanaca). Parkirali smo na prilazu na pola staze a na stazi sam cuo da su na zvanicnom parkingu zaglavljena neka kola...kasnije zaglavljena lada niva od ovih sa zicare u pokusaju vadjenja drugih...na kraju su se valjda svi izvukli.
    u povratku magla je bila jaka jedva se videlo pa nisam primetio kakav je put al mislim da su ga sredili...

  2. #492
    Member
    Datum registracije
    18.11.2008
    Skije / Bord
    Fischer RC4 SC
    Godina
    41
    Poruke
    59

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    ne znam sta ti je Bukovo al... isao sam iz pravca Mionice(put ide iz Valjeva i ukljucuje se na put iz Mionice.sad videh da si iz Arhandjelovca pa to ti je milsim taj put kako ti rece BukoVo...
    Tacnije selo Podbukovi.Selo je udaljeno 23 km od Valjeva, a do njega se stize magistralnim putem Valjevo-Kosjeric . Ako se posmatra u odnosu na Divcibare, Podbukovi se nalaze u samom podnozju, tacnije na svega desetak kilometara udaljenosti.Za taj putni pravac se obicno kaze "preko Bukova".
    U svakom slucaju hvala.
    P.S. AR=ARILjE

  3. #493
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Question a slika

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    Lele
    dosao sam oko 10 pola 11 na stazu i vejao je sneg medjutim, bio je dosta mokar i slaba je bila vidljivost...Oko 14 mada mozda i pre se pojavila neka magla i zatim se sve razvedrilo i na kraju opet magla...
    Staza je bila ok, malo HUBS malo powder kako gde nisam naisao na kamenje
    a sto se mene tice ja sam se izmucio:
    pucanje veza, srecom uspeo sam da ga zasrafim naravno uz cekanje srafcigera i tako to malaksalost velike skije(nedostajao mi je HeaD) a nedovoljna pripremljenost, e to sam skontao prvi put u zivotu shit jbg)
    peh za pehom
    Grimi daj neku fotku odozgo ?

  4. #494
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plecko Pogledati poruku
    Grimi daj neku fotku odozgo ?
    dzaba nemam fotki....mozda imaju Gimi i Jelka...

  5. #495
    hello johnny avatar
    Datum registracije
    01.11.2010
    Lokacija
    nova pazova
    Skije / Bord
    burton air iz 1990 auuu:)
    Godina
    37
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    gimmi jelka jel ima nekih fotki,daj nesto da parimo oci dok ne odemo gore.

  6. #496
    Senior Member Gimmy avatar
    Datum registracije
    06.05.2009
    Godina
    36
    Poruke
    121

    Exclamation

    Sad smo dosli sa planine... Kad Jelka prebaci fotke sa fona u komp - obesice..
    Sve u svemu, juce je nova staza bila manje vise ok, jer je u petak tabana a nova kolicina snega je padala od 9h do 1h.. Pa nije tabana juce. Mi smo krenuli u pola pet sa nove staze, oni su ostali da je utabaju i pripreme za danas. Juce je na par mesta progledala ali nista strasno. Bio je super dan, bez guzve sa Grimanijem koji se nervirao non-stop ...
    Oko 3h se spustila takva magla da je vidljivost bila smanjena na neka 3 metra.

    Danas smo bili na staroj stazi, nas svega 10tak.. (milina), radila je ceo dan - bilo je besplatno. Sneg je bio extra, ne mnogo ali taman utaban (nije bila previse tvrda staza)..
    Temperatura nije prelazila -4 stepena a ceo dan je grejalo sunce..

    P. S. Bilo je lepo za pocetak sezone, mnooogo smo se umorili..
    Aj' laku noc... ZzzZZzzzZZZ

  7. #497
    hello johnny avatar
    Datum registracije
    01.11.2010
    Lokacija
    nova pazova
    Skije / Bord
    burton air iz 1990 auuu:)
    Godina
    37
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    to munjo,znao sam ja da ce biti nekih slika

  8. #498
    Member
    Datum registracije
    02.12.2008
    Godina
    61
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    U Subotu 18/tog sam sa prijateljima i cerkom bio na Divcibarima i doziveo neprijatnosti kakve nikom nebi pozeleo.
    Padao je vlazan sneg i vec prilikom prvog spusta mi je otpao ski- pas, pokvasilo se obicno parce kartona i otkinulo sa metalne alke .
    Odlazim da "reklamiram"kod sluzbenika koji prodaje ski-pas i koji me je desetak minuta ranije legitimisao da bi mi prodao isti a on mo ladno kaze da mi ne moze pomoci i salje me kod svoga sefa. G-din sef pokusava da mi objasni da ako hocu da nastavim sa skijanjem moram PONOVO kupita ski-pas jer postoji mogucnost da onaj moj neko nadje i koristi.
    A kako pitam sa ja kad me je upisao u nekakav spisak ,ime prezime i redni broj koji je identican sa brojem na ski-pasu.
    Kada sam odbio da platim i digo poprilicnu dreku upotrebivsi razne argumente G-din sef mi je ponudio svoj VIP ski-pas, dabi se posle 10-15 min. predomislio i trazio da ga vratim .Posto vise nisam zeleo da skijam trazio sam da mi izdaju Fiskalni racun za novac koji sam im dao i umesto f. racuna dobijam neki skrabotinu na paragon bloku( koji savko od nas moze kupiti u bilo kojoj knjizari) i naravno bez pecata.
    Napominjem da skijalistam Crni Vrh vise ne gazdiju Skijalista Srbije nego opstina Valjevo. E pa gospodo opstinari neka vam da Bog da vam u buduce svi dolaze na skijanje kao sto cemo dolaziti ja i poveca grupa mojih prijatelja.
    Kad se sve sabere i oduzme Kopaonik nije skup. A VI prijatelji skijasu-borderi dobro razmislite gde i kome ostavljate novac koji Vam verovatno nije pao s"neba.

  9. #499
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    ma isto je bilo prosle godine samo sto je imao senzor...u slucaju da izgubis ski pass moras da ga kupis...sto se Kopa tice juce sam procitao na forumu vodi se polemika oko toga sto te ovi iz SS zaustavljaju na zicari skidaju kapu naocare, legitimisu i komentarisu da li ti je brada porasla ili da li si ti taj na ski pass-u...sve jedno je gde god da odete...

  10. #500
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Exclamation

    Citirati Originalno postavljeno od Kum Stevan Pogledati poruku
    U Subotu 18/tog sam sa prijateljima i cerkom bio na Divcibarima i doziveo neprijatnosti kakve nikom nebi pozeleo.
    Padao je vlazan sneg i vec prilikom prvog spusta mi je otpao ski- pas, pokvasilo se obicno parce kartona i otkinulo sa metalne alke .
    Odlazim da "reklamiram"kod sluzbenika koji prodaje ski-pas i koji me je desetak minuta ranije legitimisao da bi mi prodao isti a on mo ladno kaze da mi ne moze pomoci i salje me kod svoga sefa. G-din sef pokusava da mi objasni da ako hocu da nastavim sa skijanjem moram PONOVO kupita ski-pas jer postoji mogucnost da onaj moj neko nadje i koristi.
    A kako pitam sa ja kad me je upisao u nekakav spisak ,ime prezime i redni broj koji je identican sa brojem na ski-pasu.
    Kada sam odbio da platim i digo poprilicnu dreku upotrebivsi razne argumente G-din sef mi je ponudio svoj VIP ski-pas, dabi se posle 10-15 min. predomislio i trazio da ga vratim .Posto vise nisam zeleo da skijam trazio sam da mi izdaju Fiskalni racun za novac koji sam im dao i umesto f. racuna dobijam neki skrabotinu na paragon bloku( koji savko od nas moze kupiti u bilo kojoj knjizari) i naravno bez pecata.
    Napominjem da skijalistam Crni Vrh vise ne gazdiju Skijalista Srbije nego opstina Valjevo. E pa gospodo opstinari neka vam da Bog da vam u buduce svi dolaze na skijanje kao sto cemo dolaziti ja i poveca grupa mojih prijatelja.
    Kad se sve sabere i oduzme Kopaonik nije skup. A VI prijatelji skijasu-borderi dobro razmislite gde i kome ostavljate novac koji Vam verovatno nije pao s"neba.
    Ne znam sta da ti kazem, da se meni to desilo verovatno bih isto odreagovala - ali ipak ja sam bila pametna pa stavila taj "karton " u dzep jer sam znala da ce se iskvasiti i verovatno pocepati ili otpasti sa one plastike.. Pa kad mi je cika cuvar trazio da mu pokazem skipass, ja sam mu pokazala dzep na ruci da otvori sam i pogleda, posto su meni mokre rukavice!!!
    E sad, kome dajemo pare to je diskutabilno, necu da ih branim.. Ali ja ne znam odakle si ti. Ja sam iz Valjeva pa tom Valisu dajem pare svako leto kad idem na bazen a isto tako kad idem na skijanje. Niko me ne tera ali eto...
    Ti naravno, nemoj dolaziti na Divcibare ako smatras da je to bolje za tebe.. Sta da ti kazem. Nadam se da takvu vrstu problema neces imati na Kopu!!
    Pozdrav!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •