Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Snowboard oprema

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    19.02.2006
    Poruke
    5

    Podrazumevano Snowboard oprema

    Poz. svima

    Skijam vec nekih 8 godina,i ove godine zelim da predjem na board.AKo mi moze neko nesto reci o opremi.Interesuje me koja velicina daske(free ride free style),ako sam visok 183cm i tezak 100kg.

    Unaprijed hvala

  2. #2
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Skije / Bord
    K2 Zeppelin
    Godina
    46
    Poruke
    231

    Podrazumevano

    Što se tiče bord opreme bilo je dosta reči o tome na forumu. Isčitaj malo forum i naći ćeš neke osnovne smernice.

    Što se tiče dužine daske bitna je razlika: freeride daske su malo duže i tvrđe a free style su malo kraće i mekše. Dalje odlučujuću ulogu u izboru borda ima i veličina obuće koju nosiš.
    Mada po mom mišljenju tebi treba daska između 156 i 162. Ali opet treba pogledati proizvođačke specifikacije za određen model.

    I naravno odluči freeride ili freestyle ili od oba po malo. Javi se sa nekim konkretiniji pitanjem: odeđen model ili proizvođač ili sa koliko para raspolažeš...

    Ali prvo malo isčitaj forum može se lako desiti da naletiš na neki tekst koji će ti pomoći!
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    19.02.2006
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Mala ispravka,ne zelim da predjem vec da probam,a kasnije ko zna.Nisam mislio kupovati novu opremu(mozda buce).Kontam da je free ride nesto optimalno,ali sa mekim vezovima.Velicina obuce je 44/45.
    Izmenio/la butterfly_trip; 20.12.2006 u 09:41.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    19.02.2006
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Poz.
    Konkretno imam ponudu za Flow Merc 160 sa Flow Flite vezovima,moze li mi neko nesto reci za ovaj model,cijena bi mu bila oko 240e(sa vezovima,nov).Iajte u vidu da sam pocetnik.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •