Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Prva sezona na kopaoniku - skijanje

  1. #1
    Ne znam mnogo, ali ucim nikks avatar
    Datum registracije
    13.12.2006
    Lokacija
    Krusevac
    Godina
    34
    Poruke
    4

    Question Prva sezona na kopaoniku - skijanje

    Nemamo snega ali stize nam sezona skijanja, e tu dolazi moj problem. Ove godine prvi put idem na skijanje tako da mi je potrebna kompletna oprema. Kupio bih novu opremu i pri tome bi mi trebala mala pomoc iskusnijih skijasa. Visok sam 193cm i imam oko 100kg. Ukoliko neko moze nesto da mi kaze koju opremu bih mogao da kupim i koja bi bila cena bio bih veoma zahvalan. Odgovore saljite i na mail (n_milojevic@yahoo.com). HVALA UNAPRED

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    28.06.2006
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Pre svega moras da dodjes do zakljucka koji nivo kvaliteta opreme zelis. Svi proizvodjaci tj, vecina njih u svojoj ponudi imaju veliki izbor modela i kvaliteta, te stoga izbor proizvodjaca po meni moze da bude druga faza. Prvo moras da SAM dodjes do zakljucka sta bi ti zeleo i koji je odnos cena-kvalitet koji ti je dostupan. Dobar put za to je recimo listanje, za pocetak, nekih stranica ovog sajta, odnosno nekih podataka o parametrima same opreme.
    Pozzz

    ...snegom tolim suvog grla plam,
    i nosim dushu da je djavolu dam!
    H.H.
    ciclodrom@hotmail.com

  3. #3
    Member diplomata avatar
    Datum registracije
    05.09.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    moj najiskreniji savet ti je da ne kupuješ opremu za ovu godinu, jer koliko sam shvatio prvi put staješ na skije !!!

    idi na skijanje, na kopu iznajmi komplet opremu ( nije nešto skupa ) i probaj, mozda ti se neće ni svideti skijanje ( ja u to ne mogu da verujem ali imam iskustva i sa takvim ljudima, odemo na skijanje i oni posle pola sata na skijama samo kazu '' ma nije ovo za mene '' i bleje po ceo dan po kafićima... to su klasični debili )

    tako da za opremu ima vremena i naredne godine ako se zaljubiš u ovaj sport i postaneš zavisnik kao mi svi ovde !!!

  4. #4
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    moja preporuka je da kupis opremu
    i to najbolju koju mozes da priustis
    tako da ces biti primoran da zavolis ovaj sport
    i godinu dana kasnije ces reci da je to najbolja stvar koju si uradiu u zivotu
    samo treba da se odlucis dali bord ili skije
    ako se odlucis za skije u tom slucaju bi moja preporuka bila
    180 cm i preko nikako manje

  5. #5
    Ne znam mnogo, ali ucim nikks avatar
    Datum registracije
    13.12.2006
    Lokacija
    Krusevac
    Godina
    34
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Hvala vam, ove godine cu ipak iznajmiti opremu a za sledecu cu da se opremim "do zuba". Pozz svima

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •