Strana 16 od 20 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 199

Tema: Francuska/Italija 06/07

  1. #151

    Podrazumevano

    Pa naravno da smo mirni kad smo osedeli i onemeli od cekanja

    Svaki dan mi zapocinje sa stanjem snega na stazama

    A snega ima - samo sto je sve toplije i toplije!!!!!

    Jel se zna koliko ljudi na kraju ide? Jel smo popunili taj autobus? Kod nas je cifra sa 15 ljudi pala na 13. Samo sto jos nemaju svi vize!!!! Ali 7 nas je sigurnih, vize spremne, bordovi podmazani!!!!

  2. #152

    Podrazumevano

    Nego Lorde, jel ti skijas? Cuo sam da ides tamo da se setas, ono tvoje opusteno

  3. #153
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Mislim da temperature nece biti neki problem,jer se vecina skijalista nalazi iznad 1800 m.Bitno je da su temperature po noci u debelom minusu.
    Mislim da ima 55 prijavljenih.Koliko ce tacno da putuje ne znam!

  4. #154
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Meinier 170 cm snega

  5. #155
    Member
    Datum registracije
    01.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Flow Diskord
    Godina
    47
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Nego, "Francuzi" zna li se kada tacno krecemo? U cetvrtak-petak sam isao da platim ono sto mi je ostalo, ali osoba koja organizuje ovaj aranzman nije bila tamo pa su me uputili da pozovem kasnije. Ocigledno to nisam uradio inace ne bih ovde pitao, pa ako neko moze da zadovolji moju znatizelju pre nego
    sto sutra mogu da ih okrenem telefono, bio bih zahvalan.

  6. #156
    Pa.. Naučio da skijam :-) ai_ski avatar
    Datum registracije
    20.10.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    51
    Poruke
    66

    Podrazumevano Sestriere... Prvi put

    Vratili smo se jutros...

    Nije mi žao.... Sve je bilo super. Čak i onaj blesavi trenutak kada skijaša po stazi a pored tebe prolazi gola zemlja.... Bilo mi je malo belsavo kada sam se sudario sa mušicom dok sam skijao... Nisam navikao..

    Staze... Lepe i dugačke... Sa veštakom a i bez njega...

    Ostalo ovih dana... umoran sam...

    Pozdrav

  7. #157
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2007
    Godina
    44
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Polazimo u petak u 20h, ali ja mislim da ce nas sve jos jednom obavestiti. Inace, saznala sam u petak kada sam bila u agenciji da je u subotu 24.3. planiran povratak oko podne, pa sam pitala da li je ipak moguce da se ostane malo duze da bi iskoristili i taj dan (mada nemamo placen ski pass za sedmi dan, ali doplata je 22.50 eura) i receno mi je da to mozemo da se dogovorimo samo ako bas cela grupa pristane. Znaci ako se jedna osoba pozeli da napusti onaj raj u podne, krecemo svi u podne! Tako da obavestim ovim putem sve koji putuju da racunaju na to da cu nagovoriti sve one koji se budu protivili, a nadam se da takvih nece ni biti, da ostanemo par sati duze!

  8. #158
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milicamilijanovic Pogledati poruku
    Polazimo u petak u 20h, ali ja mislim da ce nas sve jos jednom obavestiti. Inace, saznala sam u petak kada sam bila u agenciji da je u subotu 24.3. planiran povratak oko podne, pa sam pitala da li je ipak moguce da se ostane malo duze da bi iskoristili i taj dan (mada nemamo placen ski pass za sedmi dan, ali doplata je 22.50 eura) i receno mi je da to mozemo da se dogovorimo samo ako bas cela grupa pristane. Znaci ako se jedna osoba pozeli da napusti onaj raj u podne, krecemo svi u podne! Tako da obavestim ovim putem sve koji putuju da racunaju na to da cu nagovoriti sve one koji se budu protivili, a nadam se da takvih nece ni biti, da ostanemo par sati duze!
    Ja sam bio prosle godine i mislim da je mala verovatnoca da se organizuje skijanje u subotu. Moraju da se ociste i predaju apartmani te da se stvari ubace u bus.Do tada je vec 12 sati.Ali ako nas vreme posluzi bice dovoljno i 6 dana.Inace gledajuci prognozu ova sedmica ce biti suncana.Valjda cemo i mi imati srece.

  9. #159
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2007
    Godina
    44
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boris Pogledati poruku
    Ja sam bio prosle godine i mislim da je mala verovatnoca da se organizuje skijanje u subotu. Moraju da se ociste i predaju apartmani te da se stvari ubace u bus.Do tada je vec 12 sati.Ali ako nas vreme posluzi bice dovoljno i 6 dana.Inace gledajuci prognozu ova sedmica ce biti suncana.Valjda cemo i mi imati srece.
    Ja sam prosle godine bila u Val Thorensu i tamo je pravilo da se apartmani napuste u 10, stvari strpaju u bus, pa na skijanje. A ko nije hteo da skija, mogao je da se sunca i seta.

  10. #160
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milicamilijanovic Pogledati poruku
    Ja sam prosle godine bila u Val Thorensu i tamo je pravilo da se apartmani napuste u 10, stvari strpaju u bus, pa na skijanje. A ko nije hteo da skija, mogao je da se sunca i seta.
    Predlog prihvacen

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •