Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 39 od 39

Tema: Accessories

  1. #31
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Tako je, sigurno da sa tom top recenziranom opremom nema greške

  2. #32
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Danas sam saznao da Ortovox ima i proizvodnju u Srbiji (tj samo 1.79% svih njihovih artikala). Zna li se gde je ta fabrika?
    Priložene slike Priložene slike
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #33
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Danas sam saznao da Ortovox ima i proizvodnju u Srbiji (tj samo 1.79% svih njihovih artikala). Zna li se gde je ta fabrika?
    Nezvanicno radi se o trikotaža „Kadinjača" iz Užica koji imaju tehnologiju Goretex. Nije provjereno tako da ako neko zna, bilo bi dobro.
    Izgleda da jos proizvode i za Deuter (rančevi), Dynafit, Gonso Active, Hilly (čarape), Jack Wolfskin, Kjus, Mammut, Odlo, Ortovox, Ronhill (Ron Hill), Salewa, Schöffel, Vaude

    Jedna ortovox jakna Made in Serbia
    Screenshot 2023-06-16 at 13.35.23.jpg
    History is made by those who dare to break the rules.

  4. #34
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Da li imaju kod nas da se kupe booster straps i da li koristi neko to? Vidim da se amerikanci po forumima kunu u to da znacajno poboljsava osecaj u pancerici i prenos pritiska na skiju…

  5. #35
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    I jos jedno pitanje, da li neko ima iskustva sa ovim rub on voskovima koji se promovisu nesto mnogo u poslednje vreme prvenstveno po instagramu?

  6. #36
    Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Lokacija
    München
    Godina
    39
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Ako mislis na nesto ovako https://www.amazon.de/-/en/gp/produc...?ie=UTF8&psc=1 bilo je reci o tome. Koliko sam ja shvatio, ima smisla i koristi. Nije kao profi tretman u servisu, ali da se premosti dok si na skijalistu je dobro imati. Ono sto sam nasao iz tudjih iskustava je da nije bas za ekstremno niske temperature, ali ja konkretno nisam imao priliku da skijam na tim temperaturama. Ove godine sam skijao jedan dana na -10 i nisam nista primetio. Koristim vosak ovog proizvodjaca sa linka.

    Power straps pojma nemam sta je, prvi put vidim.

  7. #37
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lexinho021 Pogledati poruku
    Da li imaju kod nas da se kupe booster straps i da li koristi neko to? Vidim da se amerikanci po forumima kunu u to da znacajno poboljsava osecaj u pancerici i prenos pritiska na skiju…
    zar svaka pancerice ne dolazi s vecim integrisanim booster straps? Kao pertla na pertlu. Nisam se susretao s tim da neko koristi

    Citirati Originalno postavljeno od lexinho021 Pogledati poruku
    I jos jedno pitanje, da li neko ima iskustva sa ovim rub on voskovima koji se promovisu nesto mnogo u poslednje vreme prvenstveno po instagramu?
    Koristio ja TOKO i nisam nesto bio zadovoljan. ne moze se porediti s servisnom i kada se pravilno nanese vosak
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #38
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    zar svaka pancerice ne dolazi s vecim integrisanim booster straps? Kao pertla na pertlu. Nisam se susretao s tim da neko koristi
    Da, ali fabricke se kace na cicak, a ove imaju jaci fiksator/kopcu pa se ne otpustaju tokom dana/skijanja vec kakve ih podesis jednom takve ostanu. Drugi argument je da je ta booster traka blago fleksibilna pa se bolje prenosi stisak cevanice na pancericu.

    Napominjem nisam probao, samo prenosim argumentaciju sa drugih foruma 😂

  9. #39
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Razumijem primjenu takvih stvari u pro skijanju, pogotovo kada se to nosi samo za kratak period trke. Zamisli amatera koji zategne tako pancericu i kompresuje potkolenicu da skija ceo dana. Dotok krvi u potkoljenicu max redukovan. Poprilicno opasno. Upitno koliko bi izdrzao skijati s tim
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •