Rezultati 1 do 10 od 39

Tema: Accessories

Hibridni pregled

  1. #1
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.076

    Podrazumevano Accessorizes

    Samo da se osvrnem na recenzije, siguran sam da je sva ta oprema medju top X dobra, ali opet, ne mora da je najbolja. Iz više razloga, prvi je da ti sajtovi “žive” od sponzora pa imaju konflikt interesa, drugi je da li njihova cena to opravdava?

    Na spisku testirane opreme nema gomila brendova, pa kako možeml znati da su najbolji?

    Meni lično najbolji first layer koji sam kupio u životu je od proizvodjača Zajo, rade i ostalu robu (odličnu) a tada (ne znam sada) je bio duplo jeftiniji od premium brendova a šili su robu od istog materijala (goretex, polartec itd) i sa istim zipovma (ykk itd)….

    Zajo.net

  2. #2
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    U svakom slucaju te "gace" kako sam se izrazio ili underwear sto bi rekli mozete eto da ih uzmete kao prvi, drugi a kako vidim i treci sloj.
    To sto mi je Grazer pokazao, a eto do sada sam gledao moje drugare, bajkere, na ture a ja se nisam odlucivao, do sada , e sada mi je dao ideju da nabavim te termo helanke plus shorc za prolecni touring.
    Eto...
    Izmenio/la trendo; 21.02.2023 u 19:48.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •