Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 78

Tema: Sezona 2022/23

  1. #31
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Fino na engleskom piše da je Snow Factory pripremio stazu da djecu na Poljicama gdje se može uživati sa 50% jeftinijim ski passom.
    I vidim da sezonu danas otvara Prljavo Kazalište, sutra Marija Šerifović, a prekosutra Željko Joksimović.


  2. #32
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Vidim na insta profilu OC jahorina tona negativnih komentara i napada. Mjesecima reklama da je 01.12. prvi dan sezone i pozivi na ski opening i onda na taj dan ni jedna zica ne radi ali zato uredno na svom insta profilu pisu dan 1. Radi samo baby vrtic na Poljicama

    Bas je puno ogorcenih ljudi koji pisu da su bukirali smjestaj da bi skijali i sad dva dana treba da sjede u hotelu posto pisu da bas nista ne radi. Jucer tek poslepodne su pustili gondolu za panoramsku voznju.

    Carevi bili i ostali
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #33
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Da ti kažem iskreno i ti ljudi koji su uplatili skijanje 01.12 oslanjajući se na obećanje OC da će snow factory da im napravi sneg - nisu ni oni baš u vinklu.

  4. #34
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nightmaster Pogledati poruku
    Da ti kažem iskreno i ti ljudi koji su uplatili skijanje 01.12 oslanjajući se na obećanje OC da će snow factory da im napravi sneg - nisu ni oni baš u vinklu.
    Ko god da planira skijanje na nasim skijalistima 01.12 nije bas u vinklu...osim naravno @wlad-a..
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  5. #35
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Elem, situacija je poboljsana, a u narednih 10tak dana ocekujem cca 1m da zavali snega...za zadnju nedelju januara i sve do 14.02 ima dobrih ponuda za smastaj tipa 90eur za 7 nocenja u odlicnom smestaju u Satoru kao i na dosta drugih mesta pa ko zeli da skija, moj savet je da ode posle 25.januara.
    Upeglajte skije i budite spremni.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  6. #36
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Kakvo je naselje Šator? Video sam da ima jeftinih smeštaja baš, ali nisam nikada bio u tom potezu. Obično uzimam smeštaj u podnožju Poljica jer mi je jednostavno i za večernji odlazak u bar na vrhu planine, a ako sam u Šatoru (i bez kola) ne znam kako bih došao do gore ili do centra? Nisam obraćao pažnju na taksi, ima li vozila na samoj planini?

  7. #37
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nightmaster Pogledati poruku
    Kakvo je naselje Šator? Video sam da ima jeftinih smeštaja baš, ali nisam nikada bio u tom potezu. Obično uzimam smeštaj u podnožju Poljica jer mi je jednostavno i za večernji odlazak u bar na vrhu planine, a ako sam u Šatoru (i bez kola) ne znam kako bih došao do gore ili do centra? Nisam obraćao pažnju na taksi, ima li vozila na samoj planini?
    Ako si raspolozen za prosetati, meni licno , je Sator ok...auto svakkako parkiram i ne koristim dok sam na planini. Uvece je lepa setnja popreko preko staza, i do recimo Lavine je cca 3km. Smestaja je 70% novih do staze recimo 300m..sve u svemu meni je ok. Ima i nekih taxi-ja nisam ih nikada koristio, bio je i bus besplatan pa je bio 2km sad da li vozi pojma nemam.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  8. #38
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nightmaster Pogledati poruku
    Kakvo je naselje Šator? Video sam da ima jeftinih smeštaja baš, ali nisam nikada bio u tom potezu. Obično uzimam smeštaj u podnožju Poljica jer mi je jednostavno i za večernji odlazak u bar na vrhu planine, a ako sam u Šatoru (i bez kola) ne znam kako bih došao do gore ili do centra? Nisam obraćao pažnju na taksi, ima li vozila na samoj planini?
    Taksi ima naravno. Koliko ga je lako dobiti, to ne znam, ali verujem da nije veliki problem. Taj bar na vrhu planine, to je Olimpijski bar? Nisam znao da radi i uveče. I žičara vozi do gore?

  9. #39
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Da, Mislim na olimpijski bar na vrhu planine. Radi uveče i često imaju svirke. Žičara ide do gore i vraća nazad, ja sam prethodnih godina rezervisao večeru gore i u tom slučaju se ne plaća dodatno gondola.
    Ja idem ekipno i mnogo nas je, dolazimo kombijem koji se vraća tako da nemamo prevoz dok smo na planini, i zbog toga mi je bitno da ne moram baš noću da se vraćam po hladnoći peške kilometrima, samo na to sam mislio, inače naravno nije problem prošetati ili pozvati taksi na kraju krajeva. Razmisliću onda i o opciji Šatora obzirom da je cena dosta povoljnija.
    Takođe mi je bitno za noćno skijanje, npr da ne moram da vucaram opremu baš dugo do staze koja radi, a iz Šatora ne znam baš da li radi ona žica do Poljica (ako se ne varam to je staza broj 9 na mapi, koja ide do Šatora?).

  10. #40
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nightmaster Pogledati poruku
    Da, Mislim na olimpijski bar na vrhu planine. Radi uveče i često imaju svirke. Žičara ide do gore i vraća nazad, ja sam prethodnih godina rezervisao večeru gore i u tom slučaju se ne plaća dodatno gondola.
    Ja idem ekipno i mnogo nas je, dolazimo kombijem koji se vraća tako da nemamo prevoz dok smo na planini, i zbog toga mi je bitno da ne moram baš noću da se vraćam po hladnoći peške kilometrima, samo na to sam mislio, inače naravno nije problem prošetati ili pozvati taksi na kraju krajeva. Razmisliću onda i o opciji Šatora obzirom da je cena dosta povoljnija.
    Takođe mi je bitno za noćno skijanje, npr da ne moram da vucaram opremu baš dugo do staze koja radi, a iz Šatora ne znam baš da li radi ona žica do Poljica (ako se ne varam to je staza broj 9 na mapi, koja ide do Šatora?).
    Za period kad preporucujem, radice i zica iz Trnova/Satora... svakako malo uz brdo preko ulice i eto te na stazici kroz sumu koja silazi na sidro Poljice odn gondolu..
    BTW...od Peggy-ja nizbrdo ulicom cca 200m i eto te u sred naselja...ima i precica izmedju objekata..
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •