Strana 15 od 28 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 271

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #141
    Member zex avatar
    Datum registracije
    27.02.2008
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Da
    Godina
    45
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Stvarno je debilno da u ovom trenutku kad je vise nego izvesno da ce pasti bas dosta snega oni prakticno gase skijaliste. Uz to ide i raspust tako da verujem da bi posecenost bila dobra da je ostalo bar na starom plus recimo Krcmar. Mi smo planirali da odemo na par dana ali samo zbog Pancica i Karaman grebena ne vredi ici.

  2. #142
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Najgore od svega je sto svi mi i dalje idemo tamo i dajemo im ogromne sume novca za nesto sto ne zasluzuju. Ne znam koliko puta sam na kopu rekao "Sad sam dosao, i nikad vise", i opet znam da cu doci jer nemam bolje u nekoj blizini. E to oni koriste, jer znaju da ce ljudi da dolaze svakako sta god radili.

    Evo moj primer trenutni, planirao sam da odem petak-subota-nedelja jer sam procenio da ce biti dosta snega i povoljni uslovi, i oni zatvore deo koji najvise volim(Duboku), a o Malom Karamanu da ne pricam. I pored ovoga, verovatno cu otici, platiti im 9600 za nekoliko staza i skijati. Zasto? Pa zato sto nemam blize skijaliste koje radi, a volim da skijam. I oni to koriste, a i treba...


  3. #143
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika



    InfoKop:

    Nakon 128 dana skijanja, 17. aprila 2023. godine, završava se ski sezona na Kopaoniku Od petka do nedelje, u ski centru Kopaonik će raditi sledeći ski liftovi i žičare: Malo jezero, Krst, Pančićev vrh, Karaman greben, Duboka 2, Mašinac i traka u ski vrtiću. U funkciji će biti staze označene sa: 2, 3, 3a, 4, 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 6, 6a, 6c, 7, 7a, 7c, 22. Noćno skijanje neće biti u funkciji.

    Od 10. aprila u funkciji će biti Pančićev vrh, Karaman greben i Duboka 1 kao i pripadajuće staze 4, 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 6, 6a, 6c, 7, 7a i 7c. Radno vreme ski centra će biti od 8:30 do 15:30 časova.
    Izmenio/la wlad; 05.04.2023 u 23:48.

  4. #144
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Da iole imaju sluha za skijase skinuli bi cenu ski pasa bar 30% i otvorili jos bar 30% staza , da vidis koliko bi ljudi doslo gore napunilo Kop i svima lepo - ovako su na ogromnom gubitku celo brzece, hoteli Rtanj A i B skituljko , Hotel Srebrnac itd itd a smesno i sramotno sta nude po ovoj ceni ski pasa a vremenski uslovi gotovo idealni .... Srpska poslovnost

  5. #145
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Danas (juče) i za vikend rade i Duboka 1 i Mali Karaman tako da su dostupni i Rtanj / Skituljko.

  6. #146
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Juce predobar dan za skijanje. Jedan od najboljih dana koje sam skijao na kopaoniku. Kao sto wlad kaze radili su i Duboka i Mali karman, guzve uopste nije bilo, staze odlicne i bas lepo sredjene. Pravo uzivanje. Nadam se da ce i danas i sutra biti isto, stim sto ce sigurno biti malo veca guzva nego juce.


  7. #147
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    Ove godine Skijališta Srbije nisu podizali cenu usluga, iako je inflacija ogromna i sve je poskupelo. Iz tog razloga verovatno i nema dodatnog snižavanja cena. U odnosu na sva druga skijališta cena je ostala ista tako daje najverovatniji razlog ne snižavanja cena upravo taj.
    Smeštaj u Brzeću, kod gondole
    Korisne informacije o zimovanju u Banskom www.apartmanbansko.com
    Brzeće Apartmani www.BrzeceSmestaj.com
    Brzeće Smeštaj www.Brzece-Smestaj.com
    Vaučeri 2023. www.Vauceri.net
    Apartman Ema Brzeće, blizu gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...aonik-smestaj/
    Brzeće - Apartman Nina, kod gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...ndole-smestaj/
    Kupovina Prodaja

  8. #148
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Da skoro pa su radili u minusu ...

  9. #149
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Sve mi ih je nesto zao... A pogotovu mi ih je bilo zao kad su za sretenje prodali 15000 ski paseva, a kapacitet skijalista 3 puta manji.

    Toliko mi ih je zao da sam prosle nedelje 3 dana skijao za 2000 dinara, sa ski pasom kupljenim preko kupujemprodajem, umesto da sam im dao skoro 10k.


  10. #150
    Junior Member
    Datum registracije
    12.08.2020
    Godina
    30
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mladja04 Pogledati poruku
    Ove godine Skijališta Srbije nisu podizali cenu usluga, iako je inflacija ogromna i sve je poskupelo. Iz tog razloga verovatno i nema dodatnog snižavanja cena. U odnosu na sva druga skijališta cena je ostala ista tako daje najverovatniji razlog ne snižavanja cena upravo taj.
    Ni prethodnih godina nisu snizavali cenu pred kraj sezone kad rade samo 3-4 zice..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •