Strana 13 od 28 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 271

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #121
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od markoko Pogledati poruku
    Meni je kod bele reke glupo sto moras da veslas kao lud ako ides na skijama od malog karamana.
    95% ljudi nije veslalo, nego sednu na gondolu na vrhu MK i izađu na prvoj međustanici kada krenu na dole - na vrh BR2. Ko je želeo da skija samo na BR1 izašao bi na gondoli na 2 međustanici itd.

  2. #122
    Member
    Datum registracije
    16.02.2015
    Poruke
    45

    Podrazumevano

    Ej Wlad oću prođem jednom sve pa posle znam inače bi prvo pitao ovde pa bi seo na gondolu.

  3. #123
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Kakvo je stanje sa stazama? Jesu li progledale i jel kacamak vec od 12 obzirom na temp u plusu? Vidim bilo najavljeno dosta novog snega, medjutim sve ode na Jah, kod nas nista. Prognoza pokazuje jos nesto snega sledece nedelje, videcemo oce li biti. Kapiram oko sredine meseca jos jednom par dana obrnuti gore pa me zanima moze li se ocekivati da sve radi i dalje u dobrom stanju?

  4. #124
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    I mene zanima stanje , planrao od nedelje , ali ovo bas lose izgleda ... totalno omanula sezona. Dokle drze staze i vredi li dolaziti

  5. #125
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Kacamak nije od 12, nego od 10. Kad ujutru krenem ka depou, temperatura je vec u plusu. Usprkos tako losem stanju, guzve su velike, posebno na svim zicama u centru, ali zna da bude i na drugim, na pr., danas oko 12 sam na Malom Karamanu cekao 25 minuta. Van staza nema snega- blato.

  6. #126
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Zahvaljujem , odlozeno do boljih vremena.

  7. #127
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    I ja sam poucen iskustvima forumasa i nekih poznaninka resio da odlozim odlazak u narednim danima, posto ce temperature ici i do 6-7C tokom dana i prognozira se juzni vetar. Uzdam se u ono sto mi je jedan visedecenijski posetilac Kopaonika rekao, da sneg gotovo nikad nije omanuo polovinom marta, navodno je tako bilo u poslednjih 20 i kusur godina ............... ja se iskreno nadam da ce tako i biti i ove sezone.

  8. #128
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Ja cekam prognozu tamo od 13. pa da vidim da li obrnuti Jah ili Kop. Situacija na Jah mi deluje mnogo bolja sto se tice snega i vremena

  9. #129
    Junior Member
    Datum registracije
    12.08.2020
    Godina
    30
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Stanje je užas, staze su kačamak od 10 ujutru + hupsteri od pola metra kao gratis. Većina staza bukvalno nije bezbedno za skijanje.
    Gužva je jeziva, ovo nikad nisam video. Subjektivni osećaj da je trenutno 100 000 rumuna na kopu.

  10. #130
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Sinoć je bilo -5c, radili topovi i danas staze odlične

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •