Strana 20 od 28 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 191 do 200 od 271

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #191
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Kad ima snega...
    Tornik ok ali mislim da je staza na divcibarama nešto strmija za početnike?
    Staza u centru je skroz blaga, taman za pocetnike. Ova druga je malo strmija ali po meni mogu i pocetnici da probaju. Ja sam drugi put u zivotu kad sam stao na skije isao tamo. I spustao se u plugu, nije bilo bas najsrecnije, spustanje je trajalo po pola sata, ali mogao sam.

    Svakako ako gleda finansijski za totalnog pocetnika je najbolji Tornik, jer su na Kopu mnogo digli cene svega. Ja sam u cetvrtak platio ski pass punu cenu - 4880 a radile 4 staze maltene. Ali opet je bilo super skijanje tako da ne zalim.


  2. #192
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2015
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Za sneg niko ne može da garantuje. Za manja skijališta je poželjno da se čovek brzo organizuje. Na Goču su npr. 2022. bili odlični uslovi ceo mart.

  3. #193
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Sto se mene tice moze da radi pun kapacitet ja na Kopaoniku sam koristio samo Krst i Karaman greben. Za pocetnika mi ni ne treba vise. A sto se tice vremena ovo je prosto suludo. Sada gledam pa za NG bar u Beogradu ce biti maltene prolece. A sto se tice skijanja ono me je privuklo jos '80 kada sam gledao i pratio takmicenja u slalomu i veleslalomu. A da me pitate sto jos tada nisam krenuo da ucim je pre svega neki strah od nepoznatog i mozda neka moja u to vreme nezainteresovanost.
    Dacu vam samo jedan primer sudbine. Ovo je ziva istina. Dobar drug iz srednje skole me zvao da posle vojske 1989. odem sa njim u Bugarsku na skijanje. Ja ga odbio sa obrazlozenjem sto ne znam da skijam a on meni nema veze naucices. Elem ja ne odem a on tamo kako je pao na stazi valjda iskrenuo nogu sta li prisle mi dve devojke Holandjanke da mu pomognu. I mic po mic eto on od '90 zivi sa Holandajnkom sa kojom ima dete. Znam da je ovo off za temu ali zanimljiva je i istinita prica.

  4. #194
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ovih dana je plus ali iznenadjujuće dobre staze zbog niske vlažnosti.




  5. #195
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Gonelja Relej trenuto (11h):




  6. #196
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Forum nikad mrtviji ... ljudi imal koga gore

  7. #197
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Boze zdravlja ja sam gore od nedelje.... Nadam se samo da ovaj plus naredna 2 dana nece mnogo pokvariti trenutnu situaciju


  8. #198
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    I ja verujem u ovaj sneg za vikend, pa od nedelje da cepam gore… zna li ko zasto pancic za nocno ne radi uopste?

  9. #199
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Ovo i mene zanima i cudi, zasto pancic ne radi nocno...

    Jos jedna stvar koja mi je cudna, zasto ne osnezavaju i ne spremaju Krcmar a ubise se da puste sve staze na gobelji?

  10. #200
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ja sam (skoro) stalno na Kopu

    Pančić noćno su još prošle godine retko palili, zašto? Valjda štednja, šta ga znam, svi pitaju ali oni ne puštaju Pančić noćno što je naravno bezveze.

    Krčmar su osnežavali jedno vreme i sada 3-4 dana ne pale topove na toj instalaciji, takođe misterija. Generalno je ostalo da se pusti Krčmar i Gvozdac ostalo uglavnom sve radi.

    Ove sezone osnežavanje spašava situaciju, prirodnog snega malo, bilo je par dobrih padavina ali posle njih jak jugo koji ih je otopio.

    Od nedelje se završava školski raspust pa bi trebalo da bude manja gužva....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •