Strana 19 od 28 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 181 do 190 od 271

Tema: Novosti sa Kopaonika

  1. #181
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ski sezona na Kopaoniku se otvara u subotu 2. decembra, prvi dan skijanja je besplatan


    Zbog povoljnih vremenskih uslova, JP "Skijališta Srbije" će otvoriti ski centar Kopaonik u subotu 2. decembra 2023. godine. Prvi dan skijanja će biti besplatan, a od 3. do 6. decembra skijaši mogu da iskoriste popust od 70% na poludnevne i dnevne karte.

    U četvrtak 7. decembra, prvog dana zvanične manifestacije Ski opening, skijanje će takođe biti besplatno, a od 8. do 10. decembra tradicionalno se odobrava popust u visini od 30% na sve karte u okviru ovog perioda.

    Za sada je sigurno da će od subote raditi Karaman greben, dok će početak rada ostalih instalacija zavisiti od naredna dva dana, obzirom da je najavljeno osetno otopljenje.

    Izvor: InfoKop

  2. #182
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Interesuje me da li je cena instruktora za skijanje i dalje 35 evra po casu? Nisam bio 2 godine sto zbog korone sto zbog toga sto mi je majka polomila ruku pa sam morao dane za odmor da potrosim za renoviranje u stanu. Znam da sam mator za ovo ali jos u meni tinja zelja da naucim bar osnove skijanja. Jedini problem je sto idem sam pa u bilo kom smestaju placam i drugi prazan lezaj.

  3. #183
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Danas sam bio na kopu, i igrom slucaja sam pitao instruktore koliko kostaju casovi za dete.... 39e po casu individualno, 25e ako te spoje sa jos jednim. E sad ne znam da li ovo vazi samo za decu ili i za odrasle, i da li je ista cena u svim skolama, ali mozda ce ti znaciti ova informacija.


  4. #184
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Hvala ti u medjuvremenu sam gledao po internetu i cene se krecu od 40-45 evra po casu. Bukingovao sam smestaj za Mart ali cu na zalost placati samo jedan cas dnevno umesto 2(jedino ako instruktor ne bude imao jos nekoga za casove u paru). Ovim tempom cu do penzije verovatno nauciti da skijam j***ga. Posto idem sam dovoljno je sto placam jos jedan prazan krevet. Plus ski pas plus renta opreme. Dobra stvar za smestaj je sto je u pitanju polupansion u vikend naselju i imaju sopstveni oraganizovan prevoz do centra.
    Da znam da skijam i da boplje pricam Engleski ne bih ni razmislao o Kopaoniku ali to je vec druga teme pa necu u Off da idem.

  5. #185
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2015
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Ako su u pitanju prvi koraci na skijama definitivno bih zaobišao Kopaonik, a alternativu potražio na manjim skijalištima. Finansijska razlika je ogromna.

  6. #186
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Na koja manja skijališta misliš? Kod nas ili negde drugde?


  7. #187
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2015
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Kod nas. Naravno još jednom napominjem za prve korake i ako se razmišlja o finansijama.

  8. #188
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Baš tako,nema smisla iskeširati velike pare na Kopu da bi se učilo skijanje,Tornik i Divčibare su mnogo bolja a i jeftinija opcija.

  9. #189
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Kad ima snega...
    Tornik ok ali mislim da je staza na divcibarama nešto strmija za početnike?


  10. #190
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kavgalija Pogledati poruku
    Ako su u pitanju prvi koraci na skijama definitivno bih zaobišao Kopaonik, a alternativu potražio na manjim skijalištima. Finansijska razlika je ogromna.
    Znam da je finansijska razlika velika. Ali da li ima snega u Martu na Torniku ili Divcibarama. Nije prvo stajanje ali bi bilo drugo.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •