Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 20 od 20

Tema: Pancerice

  1. #11
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Jasno, hvala puno


  2. #12
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Koliko vidim nije neki izbor velicina pancerica bar za nas pocetnike. Imam utisak da je prosle godine bilo svih brojeva. Bar kada gledam Planet Bike ili Markoni sport.

  3. #13
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Ne znam koji flex i velicinu gledas, ali ja sam pre par dana bio u Markoniju, gledao sam flex 90-100, i bilo je nekoliko modela tog flexa, a i koliko sam video veliki izbor velicina. Imali su i 15 posto popusta, pa sam umesto 28k platio nesto preko 23k.


  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    18.11.2019
    Godina
    62
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Bio sam na sajmu Expozim u subotu, zanimale me pancerice. Pošto je sajam bio prilično restriktivan, recimo head i rossignol nisu imali kompletne štandove, već samo izloge i nije se moglo pazariti tu, nego malo priče, pa onda u njihove radnje u kupovinu.
    Uglavnom čini mi se svi ovogodišnji head modeli cipela imaju nalepnicu GW, tako da svakako treba biti oprezan sa kupovinom, zbog navedenih nekompatibilnosti sa ranijim vezovima.
    Ja sam ipak izabrao jednu Nordicu, koja je ne GW, čini mi se da mi je dobro legla, videću na snegu svakako.
    Pozdrav

  5. #15
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lvujosevic Pogledati poruku
    Ne znam koji flex i velicinu gledas, ali ja sam pre par dana bio u Markoniju, gledao sam flex 90-100, i bilo je nekoliko modela tog flexa, a i koliko sam video veliki izbor velicina. Imali su i 15 posto popusta, pa sam umesto 28k platio nesto preko 23k.
    Gledao sam online. Trebalo bi da odem doradnji pa na licu mesta vidim. Kao pocetnik gledam flex do 90. Zbog mog problema sa zglobom (prominira ka unutra) jedino mi je odgovarala Nordica Cruise.

  6. #16
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    @Željko ja sam uzeo head pancerice u Markoniju koje su ne-GW iz istog razloga(zbog kompatibilnosti sa vezovima), a istina je da 90% novih modela su GW.

    @Zuba1970 Mozda najbolje da pogledas u Intersportu za Nordicu, na sajmu sam bas probao par Nordica modela na Intersport standu(koliko sam video nemaju modele koji nisu GW ali moguce da nisam sve video).


  7. #17
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Otici cu do Planet Bike ili SaltoM za Nordica Cruise.

  8. #18
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    https://www.salomon.com/en-us/shop/p...ml#color=75290

    Ja sam ove pancerice na zatezanje (pertle od kevlara) nekad znao kao praktične za ženski svet, eventualno stariju decu, ako nisu mnogo masivni i nemaju naviku da jako pritiskaju. A evo vidim Salomon napravio model i to u fleksu 120. Meni ne uliva poverenje mada podržavam praktičnost kao koncept.

  9. #19
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    https://www.salomon.com/en-us/shop/p...ml#color=75290

    Ja sam ove pancerice na zatezanje (pertle od kevlara) nekad znao kao praktične za ženski svet, eventualno stariju decu, ako nisu mnogo masivni i nemaju naviku da jako pritiskaju. A evo vidim Salomon napravio model i to u fleksu 120. Meni ne uliva poverenje mada podržavam praktičnost kao koncept.
    Jesi li siguran da je sajla od kevlara, a ne od čelika?
    Ovaj BOA sistem za narednu sezonu predstavlja nekoliko brendova (Salomon, Atomic, Fischer, K2...). Za bolju prodaju se uvijek traži nešto novo i drugačije. Ne mora biti bolje.

  10. #20
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Jesi li siguran da je sajla od kevlara, a ne od čelika?
    Ovaj BOA sistem za narednu sezonu predstavlja nekoliko brendova (Salomon, Atomic, Fischer, K2...). Za bolju prodaju se uvijek traži nešto novo i drugačije. Ne mora biti bolje.
    Nisam siguran. Pogledao sam bolje sliku i zaista izgleda kao da je neka tanka metalna sajla.

    Nisam ni pretpostavio da bi bio neki drugi materijal osim kevlara jer znam da se ranije koristio upravo u ove svrhe, a Salomon ga primenjuje i na planinarskim patikama, lično imam takve. Što se tiče Boa sistema, to je samo način zatezanja pomoću točkića, nema veze sa vrstom materijala. Dosta hvale taj Boa sistem.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •