Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Brezovica 2023/24

  1. #1
    Junior Member davidbgd avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Godina
    49
    Poruke
    23

    Wink Brezovica 2023/24

    Ekipa, kako stoji priča sa Brezom ove skijaške sezone?

    Vidim da je , trenutno, ludilo snega , normalno put neprohodan , ratrak radi čak su i staze krenule...


    Šta se dešava, kakva je situacija sa hotelom , ski pasom , itd itsl

  2. #2
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    sve je isto kao i prethodne godine, pogledaj moj poslednji post na sezoni 2022/2023

    Ne znam odakle ti da ne ciste put do skijalista? Ciste svakog dana, po nekada i bolje nego do nekih skijalista u srb.
    Prati Brezovica info na Fejsu ili Instagramu tu imas dnevni info, jer drugi update ne postoji.

    Ja idem dole za Sretenje, pozz
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  3. #3
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Zica radi svakog dana, osim kada je vetar iznad 40ak km/h i kada je mecava

  4. #4
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    IMG_20240131_095426.jpg
    Zaboravih, gore moze da se spava i u Partizanu(Inex turistu, ili kako se vec zove) odmah do zice Lavlja Vrata.
    u podnozju ima jedan lep apartman na Bookingu za 50ak evra msm da je izmedju sela Brezovica i Shtrpca. U samom Strpcu ima par motela i apartmana pa birajte(koga ne mrzi da ide gore dole svakog dana). Zvanican taxi ne postoji, ali da se srediti. Takodje postoji i redovan bus iz Bg-a do sela Brezovica (Tandems) oko 2 popodne , ali ne krece od glavne autobuske stanice, vec od Autokomande
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2024
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Mi iz Makedonije vrlo često dolazimo na Brezovici. Cene su na linku:
    https://www.facebook.com/groups/5293...obeXctTp5pD3Zm
    Kako što je napisao Truch2, dnevni info moze da se prati na Brezovica.info na Fejbuku. Ove sezone do sad sam bio sedam puta po jedan dan na Brezovici, zadnji put pre 15 dana. Snega je bilo više od dovoljno, put je bio čist, čak i pre 16 dana kad je padao novi sneg, ali ne smete da idete bez zimske gume, a lance obavezno čuvajte u autu da bih imali kad zatreba. Najčesće radi žičara „Velike Livade“ (tzv. „Nova Dvojka“), kad ima dovoljno ljudu ukljuju i žičara „Lavlja Vrata“ (tzv. „Stara Dvojka“) i ski-lift sidro „Bačila“ pored hotela „Мolikа“. Naravno, žičare ne uklučuji kad je prevelik vetar, ne znam tačno koliko, ali Truch2 je napisao oko 40 km/h. Radno vreme žičare je od 9:00 do 15:00. Mali problem je parking, tako da ako neko zeli da parkira što blize do ski-cetra bolje je da dodje što ranije. Nakon skijaškog dana kad idete prema dole, za vikend moze da vas uhvati prevelika gužva od auta kad svi voze od parkinga prema dole, zato je bolje da ne krenete odma prema autu nakon skijanja, da sacekate da se gužva malo rascisti. Definitivno ćemo doći ponovo, zato što na Brezovici je najbolje skijanje u ovom delu balkana.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •