Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Rezultati 91 do 93 od 93

Tema: Sezona 2021/22

  1. #91
    Member
    Datum registracije
    30.11.2019
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Čuo sam u ovom Ljevnaićevom gostovanju na RTVIS.
    https://www.youtube.com/watch?v=nAn-K-Tn03I

    O gondoli pričaju negde od 41. minuta.

    Primetio sam da dosta pozitivnije govore o Ravnoj Planini, trasu do Pala preko Dvorišta više ne pominju.
    Otprilike, ono što se da zaključiti o trasi je FAMOS - Ravna Planina - obilaznica ispod Vučka - izlazna iznad Borda.
    S tim da je logično da podele sve u više faza, Ravna Planina - Bord, trasa kroz šumu je posečena, obilaznica izgrađena, to bi stvarno moglo da se gradi ove godine.

    Zasada deluje da su odabrali najlogičnije rešenje koje svima odgovara.

  2. #92
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Za kraj sezone 3 dana skijanja Jahorine. Planina polu prazna (cak i vise), nema guzve nigde. U nekoliko navrata sam znao i biti sam na stazi. Vreme kao iz price, suncano. Temperature nocu u minusu, preko dana do max 1 ili 2 stepena. Praca kao i donji deo obe gondole u jako losem stanju (mokar snjeg, pun primjesa vjestaka) u poslepodnevnim casovima. Do nekih 11 casova, skijanje kao iz filma, tvrde staze po cjeloj planini. Posle toga Olimpik i Zeljo i gornja polovina Ogorjelice, ostalo za baciti. U subota iskoristio priliku da testiram HEAD modele. Vozio sam WORLDCUP REBELS E-SL RD. Samo rjeci hvale za model. Od zica samo ogorjelica 2 nije radila, sve ostalo je u pogonu. Sve u svemu, odlicna 3 dana.

    P.S. Sto se tice parkinga, nisam nista platio. Bio sam smjesten u naselju Sator, Pansio Winter. Sam smjestaj nije na glavnoj cesti vec malo zavucen s ceste ali centralno pozicioniran u Satoru. Po dolasku sam uparkirao auto u prosirenje uz cestu (duboki snjeg) preko puta smjestaj, uz gradiliste gde se gradi nov objekat i tu ga ostavio sva 4 dana. Veliko je prosirenje te je bilo jos jedno 3,4 auto pored mog. Na recepciji sam pitao kako za parking i kazu mi da imaju zvanicni parkinzi po cjelom naselju (ima ih nekoliko jasno oznacenih slovom P, komplet ili djelimicno ociscenih) i da se tu ostavljaju vozila. Kazu mi da ce doci neko iz sluzbe za parking i naplatiti mi koristenje. Rekoh im da sam ostavio na prosirenju a ne na parking, u dubokom snjegu odmah preko puta hotela. Kazu nema veze, svejedno ce doci neko gde god da se stane. Inace malo je vozila na zvanicnim parkinzima, sva su pored objekata tj uz cestu. Niko nije dosao i ako sam video u nekoliko navrata momka koji naplacuje parking. Prilazio je nekim gostima hotela (u toku dorucka ili vecere), pitao koje vozilo je njihovo i naplacivao. Meni niti je prisao niti me ista pitao. 4 dana me nije pogledao. Kada sam odlazio, pitam recepciju sta je s parkingom, kazu ako vam nije niko prisao, sretan put. Pitao sam da nece mozda policija nesto da me kaznjava, kazu ne. Policija zna napisati kazne ako neko parkira tako da ometa saobracaj. Sve u svemu, tako je proslo.

    Jos jedna od stvari bila je vezano za boravisnu taksu. Meni je naplacena 7KM (za klinca od 7god nisam nista platio) za ta 4 dana. Nisam dobio nikakvu potvrdu. Kolega koji je bio u drugom hotelu (s dvojicom klinaca od 4 i 7god), platio 30KM ukupno za svu trojicu. Kad je cuo koliko i sta sam ja platio, vidim da mu nije drago. Znam da je isao da se zali hotelu ali ne znam sta je uradio
    Izmenio/la Grazer; 21.03.2022 u 15:27.
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #93
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Elem, palo cca 20cm snega, OC reklamira nastavak "snizenja" cena ski passa za 30% do kraja vikenda a pri tome od instalacija radi tanjir/sidro Poljice i pripadajuce "staze" i Parking, naravno, u punoj ceni. Zaista ne shvatam.... btw, pogledah na Bijelasnici radi 2/3 staza i instalacija...ko je lood??
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •