Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Savin kuk 2023./2024.

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2022
    Godina
    51
    Poruke
    5

    Podrazumevano Savin kuk 2023./2024.

    Da započnem novu temu vezano za Durmitor.

    Pa ako se neko ove sezone nađe na ovom skijalištu bilo bi korisno da napiše utiske


  2. #2
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Gledam webcam duze vreme i vec 2 puta se otopio sneg. Idem tamo oko 20. decembra ali tesko da ce tada raditi skijaliste...

    LIVE WEBCAM

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2022
    Godina
    45
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Što znam, ja idem gore na 7-8 dana obično sa familijom oko NG (kad ima snijega ofc) i super mi je ova poludnevna varijanta. Ja i dvoje klinaca skijamo od 9:30 do 13h za 21€.

    Pripremim se za nastavak sezone jer skije legnu, vrati se full osjećaj i prava je kombinacija napraviti par dana pauzu i otići neđe na neko ozbiljnije skijalište makar 4-5 dana.

    E sad, da je ski destinacija da odeš ciljano za skijanje daleko je od toga, ali opet ima nas dosta sa vikendicama pa uvijek ima naroda.

    Eventualno ko ima malu đecu pa bi da ih uči skijanju, onda je manje više svejedno i može proći kao jeftinija varijanta od ostalih skijališta.


    Što se nekog ozbiljnijeg skijanja u CG, za sada samo Bjelasica dolazi u obzir.

    Evo cjenovnika za ovu sezonu.

    Jeste bitno jeftinije, naročito poludnevna varijanta je presmiješna.

    Samo da im opet na zapadne vitlo za ratrak u snijeg gore iznad međustanice, kao prošle godine. Ono gore kad se vozi proradi adrenalin poprilično.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •